Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Kadry i Płace

GRUPA MUSZKIETERÓW Z NOWYM PREZESEM I ZARZĄDAMI

09.05.2017 10:23  Kadry i Płace
GRUPA MUSZKIETERÓW Z NOWYM PREZESEM I ZARZĄDAMI
28 lutego br. David de Bosschère objął funkcję Prezesa Zarządu ITM POLSKA i tym samym przejął zarządzanie Grupą Muszkieterów w Polsce. Ponadto nowy Prezes ogłosił skład Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce. 
 
David de Bosschère jest właścicielem sklepu Intermarché w miejscowości Margny-les-Compiègne na północy Francji. Dotychczas w Grupie Muszkieterów odpowiadał za projekty strategiczne m.in. jako członek zarządu spółki odpowiedzialnej za rozwój Grupy – Immo Mousquetaires oraz jako kierownik marketingu ITM Alimentaire International. 
 
Nowy Prezes ITM Polska ogłosił również skład nowego Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce, którego Prezesem została Hanna Olech. Zastąpiła na tym stanowisku Krzysztofa Waligórskiego. Hanna Olech jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Do Grupy Muszkieterów przystąpiła 19 lat temu. Od 2002 roku prowadziła Intermarché w Turku, a od 7 lat supermarket Intermarché w Środzie Wielkopolskiej.

Ten ostatni to czwarty punkt sprzedaży Grupy, który uruchomił usługę Drive. Umożliwia ona zamówienie produktów przez internet i ich odbiór w sklepie. Hanna Olech jest pierwszą kobietą na stanowisku Prezesa Dyrekcji Handlowej Intermarché w historii Grupy Muszkieterów w Polsce. Została również wyróżniona w rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015” dziennika Puls Biznesu. W kategorii „Firmy o przychodach do 50 mln zł” została laureatką 7 miejsca. 

Grupa Muszkieterów

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes