MediSky International z nowym dyrektorem generalnym na Polskę

15.05.2018 13:21  Kadry i Płace
MediSky International z nowym dyrektorem generalnym na Polskę
Firma MediSky International, oferująca prywatne, międzynarodowe ubezpieczenia zdrowotne mianowała Arkadiusza Piątka nowym dyrektorem generalnym na Polskę. Będzie on odpowiedzialny za wypracowanie długofalowej strategii firmy oraz realizację bieżących działań, mających na celu dalszy jej rozwój na terenie Polski. 

- Jako dyrektor generalny, planuję stworzenie zespołu sprzedażowego ze mną na czele, który będzie aktywnie pozyskiwał klientów indywidualnych i korporacyjnych – mówi Arkadiusz Piątek.  Moim celem będzie zacieśnienie współpracy z brokerami i agentami z którymi już współpracujemy od ponad roku. Ważnym aspektem dla rozwoju naszej firmy jest dalsze budowanie marki MediSky, aby była dobrze rozpoznawalna na polskim rynku. Wprowadzamy nowe rozwiązania, m.in. umożliwiające bezpośrednią sprzedaż naszych ubezpieczeń, aby klienci samodzielnie mogli dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb i dokonać zakupu on-line wybranego przez siebie ubezpieczenia zdrowotnego. 
 
Firma MediSky International oferuje prywatne, międzynarodowe ubezpieczenia zdrowotne, które umożliwiają leczenie w dowolnej placówce medycznej, badania profilaktyczne, konsultacje u lekarzy specjalistów, a także leczenie onkologiczne. Nowy dyrektor generalny chce kierować ofertę MediSky International głównie do osób aktywnie podróżujących zawodowo, ekspatów, menedżerów oraz wszystkich tych, którzy świadomie i odpowiedzialnie podchodzą do tematu zdrowia i zależy im na swobodzie wyboru oraz usługach najwyższej jakości. 
 
Nasze ubezpieczenia to produkty premium – tłumaczy Arkadiusz Piątek. Klienci mają pełną swobodę w wyborze lekarza specjalisty oraz kraju, w którym chcieliby przeprowadzić leczenie. W pierwszym roku mojej działalności chcę przede wszystkim znacznie poszerzyć portfolio klientów. Zależy mi na wypromowaniu MediSky jako marki, oferującej profesjonalną obsługę klientów i atrakcyjne produkty wyróżniające się na rynku ubezpieczeń. 
 
Arkadiusz Piątek od prawie 10 lat związany jest z branżą opieki medycznej w Polsce. Doświadczenie w tym obszarze zdobył w firmie Medicover na stanowisku kierownika ds. klientów strategicznych odpowiadając za wszelkie procesy biznesowe z kluczowymi klientami w firmie. Współpracował między innymi z Media-Saturn, Deutsche Bank, DHL, UPC, KRKA, Samsung, Reiffeisen, Vision Express, Castorama, Praktiker, Sitel, Berlin-Chemie, Warbud, Ambasadą USA. Dodatkowo prowadził szkolenia wewnętrzne dla Medicover. 
 
Prywatnie Arkadiusz Piątek interesuje się geopolityką. Czynnie uprawia triathlon, wspinaczkę wysokogórską, paralotniarstwo i narciarstwo. Jest szczęśliwym mężem i tatą dwójki dzieci.
 
MediSky International sp. z o.o.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes