Zmiany w Zespole Zarządzającym DHL Parcel

16.04.2018 10:46  Kadry i Płace
Zmiany w Zespole Zarządzającym DHL Parcel
Agnieszka Świerszcz, Wiceprezes ds. Operacyjnych, od 16 kwietnia pełni dodatkowo obowiązki Dyrektora Zarządzającego DHL Parcel Polska Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Prezesa Zarządu DHL Parcel Polska. Igor Caban - dotychczasowy Prezes Zarządu - podjął decyzję o odejściu z firmy.
 
Agnieszka Świerszcz swoją drogę zawodową rozpoczęła jako Kierownik Produkcji  w Bahlsen Sp. z o.o. i Laboratorium Dr Ireny Eris. Od 2000 roku z sukcesem zarządza operacjami w DHL Express (Polska). Swoją przygodę w branży kurierskiej rozpoczęła od technicznego i operacyjnego uruchomienia trzech nowoczesnych Centrów Sortowania w Polsce – od przygotowania planów operacyjnych, przez rekrutację i szkolenia pracowników, aż po techniczny start systemów sortujących.

Zarządzała Sortowniami w Zabrzu i Warszawie. W 2007 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Operacji w HUB’ach (sortowniach) od tamtego czasu efektywnie tworzyła i wdrażała inicjatywy oraz projekty cross funkcyjne oparte na metodologiach Six Sigma i Lean, doprowadzając do rozbudowy sieci o trzy kolejne sortownie. W 2012 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Operacji. Od sierpnia 2017 r. została Wiceprezesem ds. Operacyjnych.
 
Obecnie w DHL Parcel zarządza prawie 6000 pracowników i kurierów pracujących w 41 jednostkach na terenie całego kraju. 
 
Absolwentka wydziału technologii żywności i żywienia człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego.
 
DHL Parcel Polska
 
 

 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • Igor wróci i zacznie Naprawde rządzic .lub dhl zostanie zamkniety na terenie polski.takie sa plany postanowione

  ~fbi   (19 kwietnia 2018 o 10:31)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • igor wróci

  ~fbi   (19 kwietnia 2018 o 10:30)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes