Tanie podróżowanie dzięki współpracy eSky i Revolut

22.06.2018 08:19  Karty
Tanie podróżowanie dzięki współpracy eSky i Revolut Revolut, innowacyjny fintech oferujący wielowalutowe konto i kartę dla podróżników, rozpoczął współpracę z eSky – serwisem turystycznym online działającym w Polsce, na rynkach Europy Środkowo–Wschodniej i Ameryki Południowej. Revolut pozwala oszczędzić aż do 8% za każdym razem, gdy podróżujący płaci w obcej walucie.

Karta i aplikacja mobilna pozwalają na natychmiastowe przewalutowanie z konta, którego używa się na co dzień oraz szybką płatność bezgotówkową w ponad 150 walutach na całym świecie. W ramach wspólnej akcji, klienci eSky mogą zamówić i otrzymać karty Revolut za darmo.

Revolut to aplikacja mobilna i karta ułatwiająca dokonywanie transakcji i przelewów pieniężnych w obcych walutach po międzybankowym kursie wymiany. Stworzona została z myślą o osobach, które podróżują za granicę i - co jest z tym związane - korzystają z różnych walut. Płatności kartą Revolut pozbawione są opłat i marży za przewalutowanie. Karta umożliwia też przelewy za granicę w 25 walutach do dowolnego banku, przedsiębiorstwa bądź osoby fizycznej.

Dzięki współpracy z Revolut, po raz kolejny w eSky umożliwiamy naszym użytkownikom skorzystanie z rozwiązania, które ułatwi im podróżowanie, a przy tym pozwoli na znaczące oszczędności. Planowanie zagranicznych podróży wymaga przygotowania odpowiedniego budżetu i zawsze wiąże się z koniecznością przewalutowania. Wymiana złotówek na obcą walutę nieraz bywa niewygodna, a przy tym wiąże się z koniecznością posiadania większej ilości gotówki podczas podróży.

Wysokie marże naliczane przez tradycyjne banki podczas przewalutowania są dodatkowym stresem dla podróżnych i często wymagają wnikliwej analizy cen posiłków, noclegów czy komunikacji miejskiej w odwiedzanym kraju. Z kartą Revolut podróżujący mogą zapomnieć o żmudnych kalkulacjach i nie obawiać się dodatkowych kosztów marży bankowej. Z pewnością jest to rozwiązanie, które zyska uznanie wielu osób podróżujących z eSky – mówi Tomasz Kaczmarek, Marketing Manager Central-Western Europe z eSky Group.

Użytkownicy kart Revolut mogą korzystać z ponad 150 walut z całego świata. To korzystna opcja dla tych, którzy lubią podróże obejmujące kilka kontynentów czy państw, a także popularne tzw. Eurotripy. Aktualny kurs wymiany oraz spis wszystkich dostępnych walut znajduje się na stronie https://www.revolut.com/pl/ oraz w aplikacji. Obok standardowych walut takich jak dolary amerykańskie, funty, euro, ruble czy franki szwajcarskie, użytkownicy znajdą również szekle izraelskie, bahty tajskie, liry tureckie, a nawet randy południowoafrykańskie.

Problem wymiany walut w podróży zagranicznej częściowo rozwiązują karty bankowe, którymi można płacić w innych krajach. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami gdy klienci obciążani są marżą za przewalutowanie. Naszą propozycją dla osób podróżujących jest karta Revolut oraz aplikacja mobilna przeznaczona do jej obsługi. Wystarczy podpiąć kartę Revolut do karty bankowej, z której korzystamy na co dzień w Polsce, i korzystać z przewalutowań po kursie międzybankowym, bez dodatkowego spreadu. Transakcja nie zostanie obciążona żadnymi ukrytymi płatnościami – potwierdza Karol Sadaj, Country Manager Poland w Revolut.

Korzystanie z karty Revolut jest intuicyjne i proste. W momencie zakupu, w aplikacji należy wpisać kwotę do zapłaty, a ta zostanie przewalutowana na lokalne pieniądze. Płatność uiszcza się kartą Revolut, na której natychmiastowo pojawiają się dostępne środki. Z karty można korzystać również do płatności w internecie, wykorzystywać jako kartę prepaid, oraz do wypłaty z bankomatów bez dodatkowych opłat ze strony Revolut do kwoty 200 GBP lub 200 EUR. Wszystkie transakcje są w pełni bezpieczne, aplikacja umożliwia też natychmiastowe dezaktywowanie karty - może być ona aktywna tylko w momencie dokonywania płatności.

Aby rozpocząć korzystanie z karty, należy pobrać aplikację Revolut i przejść przez krótką procedurę rejestracji, a następnie złożyć w niej zamówienie karty fizycznej i podać adres pocztowy, pod który zostanie przesłany starter z kartą. Klienci eSky, dzięki współpracy z Revolut nie muszą płacić ani za wydanie karty, ani za jej przesyłkę. Po dokonaniu zakupu w dniach 13.06 – 31.07 (lot, lot+hotel, hotel) na witrynie eSky, zostaje przesłany mail z informacją o możliwości darmowego zamówienia karty Revolut. Po wypełnieniu formularza średnio w ciągu 2-3 dni (maksymalny czas oczekiwania to 9 dni) karta dotrze do zamawiającego. Karta Revolut jest idealnym uzupełnieniem aplikacji eSky dostępnej na stronie app.esky.pl/. Promocja trwa do 31 lipca 2018 włącznie.Grupa eSky  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste