Jesteś w: Strona główna » Finanse Osobiste » Banki » Karty


paysafecard: rynek płatności online w 2016 roku

19.01.2016 11:04  Karty
paysafecard: rynek płatności online w 2016 roku Klucze biometryczne - obrączki, odcisk palca, tęczówka oka czy identyfikacja twarzy - to trendy, które wg paysafecard całkowicie zmienią metody autoryzacji płatności bezgotówkowych oraz wpłyną na ich szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. W 2016 roku spodziewany jest dalszy wzrost popularności metody pre-paid wśród kobiet, rozwój płatności mobilnych oraz zwiększenie liczby spontanicznych, nieplanowanych zakupów.

Systematycznie zwiększa się znaczenie płatności pre-paid na rynku finansowym – coraz więcej osób oczekuje szybkiego, przystępnego i wygodnego sposobu płatności, który jednocześnie będzie w stanie zapewnić klientom odpowiedni poziom bezpieczeństwa transakcji. Konsumenci, dostrzegający liczne wady płatności za pomocą kart płatniczych oraz kont bankowych, coraz częściej zwracają się w kierunku alternatywnych możliwości przeprowadzenia transakcji, takich jak bezpieczne kody paysafecard dostępne w ponad 500.000 punktów w 42 krajach na świecie.

„paysafecard rozważa wdrożenie nowoczesnych metod, które dodatkowo wzmocnią bezpieczeństwo transakcji naszymi kodami. Spodziewamy się dalszego rozwoju metod biometrycznych - jako sposobu zapewnienia ochrony płatności oraz zwiększenia popularności transakcji pre-paid, które nie wymagają podawania wrażliwych danych w internecie. Wszystko to łączy się ze wzrostem świadomości społecznej w kwestiach bezpieczeństwa transakcji oraz wymagań użytkowników w zakresie oferowanych im towarów i usług” – mówi Udo Müller, dyrektor generalny paysafecard.

Najnowsze wyniki badań pokazują, że najczęstszy powód korzystania z kart paysafecard, na który wskazało 74% ankietowanych to łatwość użytkowania. Aż 68% badanych użytkowników korzysta z nich ze względu na bezpieczeństwo dokonywanych płatności, a 54% osób wskazało na brak konieczności podawania danych osobowych. Duża część badanych (37%) wybiera ten sposób zapłaty ze względu na możliwość kontroli wydawanych pieniędzy, a tyle samo osób wskazuje na brak konieczności posiadania karty kredytowej. Ponadto aż 96,5% klientów jest zadowolonych z produktów paysafecard, a 95% poleciłoby paysafecard znajomym.paysafecard.com


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste