BM Alior Bank - Raport Futures

15.02.2019 08:42  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Czwartkowa sesja przyniosła mocne pogłębienie spadku. Środowe wybicie z kanału wzrostowego nie mogło pozostać bez wpływu na kolejne notowania. Dodatkowo wzmocnieniem sygnału była na diagramie świecowym tzw. trójka bessy. Obecnie kurs zmierza w stronę zniesienia 38,2% - 2296 pkt. Wzrost wolumenu obrotów oraz LOP potwierdza rosnącą presję podażową co sugeruje dalsze obsunięcie kursu. Wskaźniki AT jednoznacznie utrzymują sygnały spadkowe pozostawiając sobie jeszcze przestrzeń do zniżki (np. RSI). 

Zobacz także: Komentarz poranny 15.02.2019
 
Na wykresie 60-min jest wykonywany ruch zgodnie z wybiciem z wcześniejszej formacji podwójnego szczytu. Poziom docelowy jest określony w obszarze 2280-2290 pkt. Linia wybicia jako opór dla ewentualnego ruchu powrotnego jest na poziomie 2355 pkt. Blisko bieżących notowań na wysokości 2316 pkt. potencjalny punkt zatrzymania określają techniki wsp. Fibonacciego (oznaczenia na wykresie). Dodatkowo RSI jest blisko granicy wyprzedania rynku, która w okresie ostatnich miesięcy raczej nie była przekraczana. Splot tych wskazań może zainicjować wzrostowe odreagowanie. 
 
Na giełdach zagranicznych nastroje pozostają raczej minorowe i są pod m.in. pod wpływem braku rozstrzygnięć w rozmowach handlowych USA – Chiny. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 implikuje lekko spadkowego otwarcie dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty danych o produkcji przemysłowej w USA oraz wskaźniku nastrojów ludności Uniw. Michigan. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
 
FW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna   startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.
 

Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda