BM Alior Bank - Raport Futures

20.11.2018 09:08  Komentarze giełdowe
Początek tygodnia przyniósł wzrostowe odreagowanie poprzedzającej, zwłaszcza piątkowej zniżki. Wśród spółek indeksu bazowego dobre nastroje utrzymują się w energetyce wspieranej obecnie wnioskami o podwyższenie taryf dla gospodarstw domowych. Wczoraj lepiej zachowywał się również sektora bankowy, który po ostatnich doniesieniach medialnych o instytucjach nadzorujących rynek finansowy istotnie się przecenił w ubiegłym tygodniu. 
 
Na wykresie dziennym FW20 kilku punktów zwyżki zabrakło aby pojawiła się formacja przenikania. Jednak godny uwagi jest fakt obrony wsparcia w strefie szerokiej luki cenowej z początku listopada. Na wykresie 60-min notowania zmierzają do oporu poprzedniego dołka z 14.11 przy wartości 2195 pkt. Ewentualne przebicie załamanie spadkową strukturę falową. Na RSI w tym interwale jest przełamana spadkowa linia oporu, na MACD pojawił się wstępny sygnał kupna.
 
Otoczenie zewnętrzne jest niestety mniej sprzyjające dla kontynuacji wzrostowego odbicia. Już po zamknięciu krajowego rynku istotnie obsunęły się notowania kontraktów terminowych na DAX i SP500, z dzisiejszym dniem wyceny oby instrumentów jeszcze się nieznacznie obniżyły. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę głównie na krajowe dane o produkcji przemysłowej i budowlanej oraz cenach produkcji sprzedanej przemysłu.

Więcej informacji w załączniku

BM Alior Bank 

Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda