BM Alior Bank - Raport Futures

17.01.2019 08:28  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Środowa sesja przyniosła kontynuację zwyżki na krajowym rynku. Na wykresie dziennym fw20 kurs podtrzymuje i umacnia górne wybicie z formacji trójkąta, chociaż kształt ostatnich świec oraz niewysoki wolumen może budzić wątpliwość co do wiarygodności tego ruchu. Wczorajsza świeca, mimo wyżej ceny zamknięcia, przybrał postać wisielca, co po poprzedzających szpulkach wskazuje na niezbyt silny impet wzrostowy.

Potencjał ruchu wynikający z trójkąta wynosi ok. 160 pkt. co odłożone od punktu wybicia określa poziom docelowy w pobliżu 2500 pkt. Na MACD jest podtrzymane wskazanie kupna, powoli do góry odwraca się miernik siły trendu ADX. 
 
Na wykresie 60-min notowania dotarły do strefy oporu piątkowego maksimum. Wskaźniki AT w tym interwale zachowują się dość stabilnie, MACD podtrzymuje sygnał kupna, RSI będąc w strefie neutralnej pozostawia sobie jeszcze przestrzeń do zwyżki. Natomiast zewnętrznym zagrożeniem dla bieżącej zwyżki FW20 jest sytuacja na rynkach zagranicznych, gdzie z początkiem dnia notowania kontraktów terminowych na główne indeksy zachodnie podlegają niewielkiemu osłabieniu. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na dane ze strefy euro o inflacji bazowej oraz z USA o budowie nowych domów oraz cotygodniowy raport o zasiłkach dla bezrobotnych. 
 
Więcej informacji w załączniku

BM Alior Bank 
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda