BM Alior Bank - Raport Futures

11.02.2019 08:33  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Po czwartkowym mocnym spadku piątkowe notowania, mimo kontynuacji zniżki, wydawały się bardziej stabilne. Po niższym otwarciu kurs fw20 w trakcie dalszych godzin pozostawał na zbliżonym poziomie. Ostatni spadek sprowadził go do podstawy ponad 3 miesięcznego kanału wzrostowego.

Piątkowa świeca szpulka zdaje się wskazywać na obniżenie spadkowego impetu. Zagrożeniem dla granic kanału pozostają negatywne dywergencje jakie są dostrzegalne na MACD lub RSI. Jeżeli podstawa kanału nie zostanie obroniona to będzie to istotny sygnał do dalszej zniżki. Na wykresie 60-min bieżący kurs jest ponownie przy wsparciu zniesienia 38,2% (2359 pkt.) z wcześniejszej fali wzrostowej. Tutaj wykres przybiera kształt formacji podwójnego szczytu z linią wybicia w pobliżu 2355 pkt. Wysokość formacji predefiniuje potencjał ruchu na ok. 70-75 pkt. Dodatkowa strefę wsparcia na niższym poziomie określa zniesienie 50% przy wartości 2338 pkt. 

Zobacz także: WIG20 może dziś przebić pułap 2400 pkt, co mogłoby zwiastować zwyżki o 300 pkt
 
Na giełdach zagranicznych piątkowa sesja przyniosła osłabienie na parkietach zachodnioeuropejskich oraz amerykańskich. Jednakże zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od piątkowego popołudnia implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium pojawiają się głównie odczyty z UK, które w odniesieniu do naszego rynku mają raczej niewielki wpływ. 

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Rynek Akcji
 
FW20 w układzie dziennym
 
 
FW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Bloober Team SA, Piotr Babieno - Prezes Zarządu, #315 ZE SPÓŁEK   Omnichannel przyszłością rynku finansowego
 

Notowania DAX
Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda