BM Alior Bank - Raport Futures

20.02.2019 09:08  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Nastroje wtorkowej sesji można określić mianem neutralnych, zamknięcie wypadło na poziomie kursu odniesienia, również w trakcie sesji zmiany notowań były niewielkie. Na wykresie 60-min kurs porusza się blisko poziomy poprzedniego dołka (2318 pkt.), który z kolei jest umocniony bliską obecnością wsp. Fibonacciego (ok. 2516 pkt.).

W krótkim terminie na podstawie ostatnich ekstremów cenowych zmiany notowań opisuje wyodrębniony kanał spadkowy, obecnie linia oporu pochyla się do poziomu ok. 2345 pkt. W szerszym spojrzeniu nadal dominuje formacja podwójnego szczytu, poziomi docelowy jest określony w pobliżu 2280-2290 pkt. 

Zobacz także: Ożywienie na szerokim rynku
 
Na wykresie dziennym wczorajsza szpulka niewiele zmienia. Wcześniejsze obserwacje związane z dolnym wybiciem z kanału wzrostowego i zanegowaniem piątkowej formacji przenikania są podtrzymane. Mimo niewielkiej zmienności nadal rośnie LOP co może uprzedzać bardziej zdecydowane wybicie. 14 sesyjny ATR jest na swoim rocznym minimum. 
 
Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracam przede wszystkim uwagę na krajowe dane o produkcji przemysłowej i cenach produkcji sprzedanej. Ponadto zostanie opublikowany protokół z ostatniego posiedzenia FOMC. 
 
FW20 w układzie dziennym


 

FW20 w układzie 60-minutowym
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Czy awans Polski w FTSE Russel na pewno niekorzystnie wpłynie na rynek akcji   Subiektywny Przegląd Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #38
 

Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda