BM Alior Bank - Raport Futures

22.02.2019 09:52  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Po mocnym, wzrostowym, środowym odreagowaniu, czwartkowa sesja stanowiła mocną kontrę. Wysoki ciemny korpus przy wyższych obrotach raczej skłania do tezy o kontynuacji zniżki. Na wykresie dziennym, z perspektywy wczorajszej zniżki, wcześniejsze odreagowanie nabiera charakteru ruchu powrotnego do przełamanej podstawy kanału wzrostowego. MACD podtrzymuje sygnał sprzedaży, RSI zmierza do ok. 3 miesięcznej linii wsparcia. 
 
Na wykresie 60-min energia wzrostowa po wcześniejszym wybiciu z kanału wzrostowego dość szybko przygasła. Po względnie neutralnym otwarciu kurs w kolejnych godzinach już tylko obniżał się, zwiększając tempo zniżki bliżej zamknięcia sesji. Jednocześnie, wydawałoby się załamana formacja podwójnego szczytu jaka kształtowała się na przełomie stycznia i lutego, ponownie nabiera mocy grożąc zejściem w niższe obszary cenowe.
 
Na giełdach zachodnich jest dostrzegane osłabienie wzrostowego impetu. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia jest nieznaczna implikując neutralne otwarcie dla fw20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyt niemieckiego PKB oraz wskaźnik nastrojów gospodarczych Ifo. Ponadto w USA są zaplanowane liczne wystąpienia regionalnych szefów FED. 
 
FW20 w układzie dziennym
 
 
 
FW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.   STARFUNDS PRZEŚWIETLA FUNDUSZE: Baltic Capital TFI SA
 

Notowania fw20
Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda