BM Alior Bank - Raport Futures

11.03.2019 09:00  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures Sytuacja rynkowa

Zamknięcie tygodnia przyniosło kontynuację zniżki na krajowym rynku. Kurs fw20 podtrzymuje dolne wybicie z poprzedzającej kilkutygodniowej konsolidacji. Mimo, że kształt piątkowej świecy (szpulka) nie oddaje w pełni jej spadkowego charakteru to jednak fakt przebicia linii ostatnich dołków pozostaje bezsporny.

Bieżące notowania opierają się na zniesieniu 38,2% (2296 pkt.) z wcześniejszej, zapoczątkowanej w październiku fali wzrostowej. W tle pozostaje jeszcze lutowy sygnał dolnego wybicia z trzymiesięcznego kanału wzrostowego. Na wskaźnikach AT raczej utrzymują się spadkowe sygnały. MACD będąc poniżej linii sygnalnej schodzi na nowe, lokalne minimum, RSI przełamał w dół kilkumiesięczną linię wsparcia, ADX jako miernik siły trendu zaczyna rosnąć. 

Zobacz także: 
Komentarz poranny 11.03.2019
 
Na wykresie 60-min po dość niskim otwarciu notowania w dalszej fazie notowań pozostawały już raczej stabilne. Na podstawie ostatnich ekstremów cenowych można nakreślić kanał spadkowy. Wg. tego założenia kurs powinien teraz odbijać w stronę górnego ograniczenia, które obecnie przebiega w pobliżu 2320 pkt. Po drodze potencjalną barierą jest górny obszar piątkowej luki cenowej 2306 pkt. W tym interwale MACD mocno odkręcił się w stronę linii sygnalnej. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje wzrostowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na popołudniowe dane z USA o sprzedaży detalicznej. Słabo wypadł poranny odczyt o niemieckiej produkcji przemysłowej.  

FW20 w układzie dziennym 
 
FW20 w układzie 60-minutowym 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
startupy.tv| Aleš Blahá, CheckTerra s.r.o   Aforti Holding SA, Paweł Opoka - Wiceprezes Zarządu, #250 PREZENTACJE WYNIKÓW
 

Notowania fw20
Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda