BM Alior Bank - Raport Futures

12.03.2019 08:46  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Początek tygodnia charakteryzował się bardzo umiarkowanymi zmianami na krajowym rynku. Na wykresie dziennym fw20 pojawiła się kolejna świeca typu szpulka. Notowania są przy potencjalnym wsparciu zniesienia 38,2% z poprzedzającej fali wzrostowej (2296 pkt.).

Wolumen obrotów utrzymuje się powyżej średniej ostatnich dni, istotnie obniża się LOP sygnalizując powoli proces rolowania pozycji na kolejną, czerwcową serię. RSI kontynuuje ruch w dół, również MACD schodzi na nowe lokalne minima. W tle pozostają wcześniejsze wskazania na diagramie cenowym dolnego wybicie z kilkumiesięcznego kanału wzrostowego oraz kilkutygodniowej konsolidacji.
 
Na wykresie 60-min notowania są opisane granicami kanału spadkowego. Wczoraj było testowane jego górne ograniczenie jednak na tym się skończyło i kierunek określony nachyleniem kanału nadal obowiązuje. W odniesieniu do początku sesji może się jednak pojawić próba poderwania w górę związana z wczorajszą popołudniową zwyżką jaka pojawiła się na giełdach zagranicznych. Większy przypływ optymizmu poniekąd wynika ze stabilizacji sprzedaży detalicznej w USA po poprzednich słabszych odczytach. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na przeprowadzone głosowanie w brytyjskim parlamencie nt. umowy brexitu. 
FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym 

BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Aforti Holding SA, Paweł Opoka - Wiceprezes Zarządu, #250 PREZENTACJE WYNIKÓW   Capital Market Forum 2018
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


gielda