BM Alior Bank - Raport Futures

26.03.2019 08:52  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Po silnym piątkowym spadku poniedziałkowa sesja przyniosła uspokojenie nastrojów. Mimo iż piątkowe, długie marobuzu przy wzroście wolumenu wieszczyło kontynuację zniżki, to jednak po spadkowym otwarciu presja podaży zaczęła ustępować, prawdopodobnie pod wpływem giełd zagranicznych gdzie obserwowany był zbliżony przebieg.

Na wykresie dziennym wczorajsza szpulka jeszcze wiele nie znaczy i nie stanowi sygnału do odwrotu. MACD pozostaje ponad linią sygnalną, ale z ryzykiem przebicia w dół. RSI pozostaje w kanale spadkowym, niskie wartości ADX wskazują na brak wyraźnego trendu wertykalnego. 
 
Na wykresie 60-min z wczorajszym dniem była budowana lokalna konsolidacja po uprzednim załamaniu. Wydłużone cienie świec, zwłaszcza górne, podkreślają że każdorazowa próba podbicia kursu była dość szybko kontrowana. Technicznie najbliższym istotnym punktem zatrzymania jest podstawa wcześniejszej fali wzrostowej – 2293 pkt. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na dane z rynku pierwotnego nieruchomości mieszkalnych w USA (rozpoczęte budowy i pozwolenia) oraz indeksu cen nieruchomości głównych metropolii.

Zobacz także: Komentarz poranny 25.03.2019
 
FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowymBM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 10: Konrad Okła (15.03.2019)   Albert "Longterm" Rokicki, #113 PYTANIA DO LONGTERMA (15.03.2019)
 

Notowania DAX
Notowania WIG
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda