BM Alior Bank - Raport Futures

15.04.2019 08:58  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Zakończenie tygodnia przyniosło niewielkie osłabienie notowań na krajowym rynku. Kurs FW20 po neutralnym otwarciu przed większą część sesji pozostawał na mniej więcej stałym poziomie. Dopiero w ostatnich godzinach popołudniowych przewagę zdobyła strona sprzedająca. Na wykresie 60-min notowania przełamały w dół krótkoterminową wzrostową linie wsparcia. Najbliższym punktem zatrzymania jest ubiegłotygodniowy dołek w pobliżu 2352 pkt. MACD jest poniżej linii sygnalnej oraz poziomu równowagi. 
 
Na wykresie dziennym kurs potwierdza wcześniejszą formację zasłony ciemnej chmury. Ale tez poziom piątkowym obrotów nie wykazuje istotnie silnego wzrostu podaży, w większej mierze za spadek odpowiada cofnięcie popytu. Hipoteza lokalnej formacji odwróconej RGR jeszcze nie jest przekreślona. RSI nadal pozostaje w kanale spadkowym, MACD pozostaje blisko linii sygnalnej.  
 
Zobacz także: Komentarz poranny 11.04.2019
 
W piątek agencja ratingowa S&P potwierdziła ocenę dla Polski A- z perspektywa stabilną. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowy raport o inflacji. Jest prognozowany wzrost do 1,7% z poprzednich 1,2%, nadal poniżej celu inflacyjnego. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i S&P500 od piątkowego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20. 
 
FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
PODSUMOWANIE ROKU 2018 (DEWELOPERZY): Mateusz Mucha, DM Navigator   Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 9: Konrad Okła (18.01.2019)
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda