BM Alior Bank - Raport Futures

23.04.2019 08:51  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Przedświąteczna sesja, podobnie zresztą jak poprzednie, minęła pod znakiem obniżonej zmienności. Kurs FW20 od początku kwietnia jest w fazie konsolidacji. Na wykresie 60-min notowania pozostają w trendzie bocznym o silnie zarysowanej podstawie przy wartości 2352 pkt.

Górne ograniczenie oznaczają ostatnie maksima cenowe na poziomie trochę ponad 2400 pkt. Dopiero wyłamanie z tego przedziału można będzie traktować jako zainicjowanie trendu wertykalnego. RSI jest w strefie neutralnej, na MACD jest aktywny sygnał kupna zwiększając szansę dążenia kursu w stronę górnego ograniczenia trendu bocznego. 
 
Na wykresie dziennym kolejna świeca typu szpulka nie dodaje nic do ogólnego obrazu rynku, gdzie zarówno w perspektywie kilku tygodniu jak i ostatnich trzech miesięcy, jest zdefiniowany trend boczny. Również średni poziom obrotów jest na obniżonym poziomie, w porównaniu z np. IV kw. Na głównych giełdach zagranicznych czwartkowe notowania przyniosły niewielkie zwyżki. Zmiana kontraktów terminowych na indeksy DAX i SP500 implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20.
 
W dzisiejszym kalendarium uwagę zwracają dane o krajowej sprzedaży detalicznej oraz z rynku nieruchomości w USA (sprzedaż nowych domów i indeks cen nieruchomości). 
 
FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: III. 2019   Popytowe podejście do innowacji
 

Notowania DAX
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda