BM Alior Bank - Raport Futures

23.05.2019 10:02  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Po względnie neutralnym otwarciu FW20, już po otwarciu rynku kasowego notowania przystąpiły do wzrostowej ofensywy. Bardzo pozytywne odczyty o produkcji przemysłowej oraz nastrojach konsumentów mocno podsyciły przypływ optymizmu na krajowym rynek. Na diagramie dziennym notowania wysokim, białym korpusem, wyłamały się ze skupiska ostatnich świec. Mocny wzrost obrotów zdaje się potwierdzać istotną przewagę popytu. Pierwszym oporem jest obszar zniesienia 38,2% z wcześniejszej fali spadkowej w pobliżu 2254 pkt., kolejna bariera 50% to 2286 pkt. 
 
Na wykresie 60-min w towarzystwie wyższego wolumenu, kurs wybił się górą z 1,5 tygodniowego kanału bocznego. Zgodnie z tym, kurs powinien obecnie podążać w kierunku wybicia, czyli tendencją wznoszącą. Przebita strefa oporu 2194 pkt. teraz będzie pełnić funkcję wsparcia na wypadek wykonania ruchu powrotnego, który jest dość częstym zjawiskiem. A korekcie wczorajszej zwyżki może sprzyjać fakt, że z dzisiejszym dniem wyraźnie słabną notowania kontaktów terminowych na główne indeksy zachodnie oraz akcji azjatyckich. 

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures
 
W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowe dane o sprzedaży detalicznej oraz produkcji budowlanej. Ponadto będą publikowane wstępne odczyty wskaźników PMI dla głównych gospodarek. 
 
FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
IMS SA, Piotr Bielawski - Wiceprezes Zarządu, #252 PREZENTACJE WYNIKÓW   BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: II. 2019
 

Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda