BM Alior Bank - Raport Futures

17.06.2019 08:45  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures Sytuacja rynkowa

Zamknięcie tygodnia przyniosło niewielkie osłabienie notowań na krajowym rynku. Dla FW20 cały spadek został wykonany w pierwszych godzinach notowań, przed południem kurs się ustabilizował i pozostał w tym przedziale do końca sesji. Na wykresie 60-min momenty przesilenia dobrze odznaczał wskaźnik RSI, dla którego w ostatnich tygodniach bariera 70 pkt. stanowiła istotny poziom oporu.

Uwagę zwraca zachowanie MACD na, którym są budowane rozległe negatywne dywergencje. Najbliższym potencjalnym wsparciem jest ubiegłotygodniowy dołek w pobliżu 2263 pkt. Na diagramie dziennym piątkowa, lekko spadkowa świeca, o krótkim korpusie niewiele wnosi. Ale z poprzedzającą potwierdzają presję oporu w pobliżu 2318 pkt. określonego majowym oknem cenowym oraz zniesieniem 61,8% w wcześniejszej fali spadkowej. 
 
Na rynkach światowych piątkowa sesja przyniosła niewielkie obniżenie głównych indeksów. Mogła jedynie zastanawiać reakcja rynków na piątkowe dane o amerykańskiej produkcji przemysłowej, które będąc lepszym od prognoz zaskakująco spotkały się z lekko spadkowym zachowaniem kursów. Niewykluczone, że ma to związek z oczekiwaniami względem polityki pieniężnej. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowy raport o inflacji bazowej oraz w USA na indeks rynku nieruchomości. 
 
FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Subiektywny Przegląd Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #38   Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 9: Konrad Okła (18.01.2019)
 

Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda