BM Alior Bank - Raport Futures

12.07.2019 10:00  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures Sytuacja rynkowa

Wczorajsza sesja przyniosła niewielkie ochłodzenie notowań na krajowym rynku. Po wyraźnie wyższym otwarciu fw20 napędzanym porannymi wzrostami na głównych rynkach terminowych, w kolejnych godzinach kurs instrumentu obsuwał się już tylko w dół. Można to tłumaczyć słabszym sentymentem jaki utrzymywał się w ciągu dnia na giełdach zachodnioeuropejskich. Rynki amerykańskie wchodzą na nowe historyczne maksima (S&P500, Dow Jones), do gry włączają się spółki „starej ekonomii”. Wciąż rozgrywany jest scenariusz obniżki stóp procentowanych w US na najbliższym posiedzeniu. 
 
Na wykresie 60-min kurs FW20 po raz kolejny odbił się od górnej linii kilkusesyjnej formacji trójkąta. Bliżej zamknięcia sesji notowania zeszły prawie do jego podstawy. W pobliżu wsparcie umacnia zniesienie 38,2% z wcześniejszej fali wzrostowej opisanej jeszcze granicami kanału. Formacja inkorporuje w sobie potencjał ruchu ok. 60 pkt. Wcześniejsze wyłamanie z kanału wzrostowego zwiększa prawdopodobieństwo dolnego wybicia z trójkąta. 

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures
 
W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty danych o produkcji przemysłowej w strefie euro oraz inflacji PPI w USA. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20. 

FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Makroekonomia Okiem ANALITYKA #38, Wojciech Bartosik (25.01.2019)   SARE SA, Dariusz Piekarski - Prezes Zarządu, #320 ZE SPÓŁEK
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


gielda