BM Alior Bank - Raport Futures

18.10.2018 08:47  Kontrakty terminowe
Wczorajsza sesja przyniosła zniżkę na krajowym rynku. Na wykresie dziennym był to efekt powiązany z wtorkowym odbiciem identyfikowanym jako ruch powrotny do linii szyi. Według tego, po wykonaniu ruchu powrotnego notowania powinny powrócić do realizacji formacji. Uwagę zwracają ostatnie zmiany obrotów, gdzie ich zwiększenie towarzyszy częściej sesjom spadkowym podkreślając dominację podaży i jednocześnie słabość obecnego popytu.

Ewentualne zejście poniżej ubiegłotygodniowe dołka 2146 pkt. umocni szansę realizacji formacji. Na diagramie 60-min funkcję oporu przejęło zniesienie 50% z ostatniej fali spadkowej (2238 pkt.). Popołudniowy spadek w połączeniu z rosnącym wolumenem oraz przyrostem LOP uzasadniałby tezę kontynuacji zniżki na dzisiejszej sesji. Na MACD pojawił się sygnał sprzedaży. 
 
Na rynkach zagranicznych wczorajszej sesja była lekko spadkowa dla głównych parkietów. Poranne notowania kontraktów terminowych dla europejskich i amerykańskich indeksów pozostają na lekkim minusie. Większe tempo spadków przybierają dziś giełdy azjatyckie. To tworzy raczej niekorzystny klimat przed otwarciem sesji dla fw20 implikując słabszy początek sesji. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na cotygodniowy raport o nowych zasiłkach dla bezrobotnych w USA oraz indeksie wskaźników wyprzedzających. 
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank 
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda