Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU

BM Alior Bank - Raport Futures

09.11.2018 08:33  Kontrakty terminowe
Wczorajsza sesja przyniosła niewielkie ochłodzenie nastrojów, co na tle wcześniejszej dynamicznej zwyżki nie jest czymś zaskakującym. Kurs FW20 utrzymuje przebicie ponad 2 miesięcznej spadkowej linii oporu. Wyraźnie słabszy wolumen obrotu podkreśla korekcyjny charakter tej zniżki. Na wykresie 60min kurs przeszedł w fazę lokalnej konsolidacji.

Najbliższym wsparciem na wypadek osłabienia kursu jest przełamany w tym tygodniu szczyt 2236 pkt. Szybsze wskaźniki AT w tym interwale ulegają niewielkiemu schłodzeniu, RSI opuszcza strefę wykupienia rynku, na MACD pojawił się wstępny sygnał sprzedaży. 
 
Wczoraj zakończyło się posiedzenie FOMC, zgodnie z oczekiwaniami stopy procentowe pozostały bez zmian. Również wymowa komunikatu jest niemal identyczna jak po poprzednim posiedzeniu. Na giełdach zachodnich wczorajsza sesja równie przyniosła umiarkowany spadek. Z początkiem dzisiejszego dnia kontrakty terminowe na główne indeksy notują niewielką zniżkę. W odniesieniu do FW20 na tej postawie można spodziewać niewielkiego osłabienie kursu z początkiem notowań. 
 
W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na danej o produkcji przemysłowej we Francji i UK, oraz w USA odczyt wskaźnikach nastrojów Uniw. Michigan. Oprócz samych publikacji pojawi się kilka wystąpień regionalnych szefów FED. 
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda