BM Alior Bank - Raport Futures

19.11.2018 09:08  Kontrakty terminowe
Ubiegłotygodniowe wydarzenia związane z głównym akcjonariuszem grupy Getin oraz KNF, a także wypływające nowe doniesienia o zależnościach osobowych pomiędzy instytucjami państwowymi krajowego rynku finansowego istotnie podkopują sentyment do sektora bankowego.

Ze względu na jego duży udział w indeksie bazowym notowania FW20 notują bardzo mocny spadek. Na wykresie 60-min bieżące notowania pozostają blisko zniesienia 61,8% z ostatnie fali wzrostowej. Dość mocne naruszenie tej bariery może jednak skutkować obsunięciem na niższe rejestry cenowe, w domyśle do podstawy tej fali, czyli bliżej obszaru 2081 pkt. Na wykresie dziennym wysoki, czarny korpus piątkowej świecy przy podwyższonych obrotach raczej wieszczy kontynuację zniżki. Obecne notowania są przy wsparciu szerokiej luki cenowej jaka pojawiła się na początku listopada. 
 
Na giełdach zachodnich nastroje po piątkowej sesji stabilizują wcześniejsze rozchwianie, z dzisiejszym dniem notowania kontraktów terminowych na główne indeksy zachodnioeuropejskie i amerykańskie pozostają blisko piątkowych kursów odniesienia. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowe dane o zmianie zatrudnienia i wynagrodzenia w sektorze 
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda