BM Alior Bank - Raport Futures

05.04.2019 10:30  Kontrakty terminowe
BM Alior Bank - Raport Futures
Czwartkowa sesja przyniosła niewielkie osłabienie kontraktów terminowych na WIG20. Po lekko spadkowym otwarciu i późniejszej próbie poderwania indeksu, w godzinach popołudniowych kurs zaczął się obsuwać. Główne indeksy zagraniczne z wczorajszą sesją notowały niewielkie zwyżki.

Na wykresie 60-min kurs FW20 sięgnął poziomu docelowego określonego wsp. 1,618 z zapoczątkowanej w drugiej połowie marca korekty spadkowej. Najbliższym poziomem zatrzymania jest obszar 2375 pkt. określony z jednej strony marcowym szczytem, ale także zniesieniem 38,2% z ostatniej zwyżki. RSI opuścił już strefę wykupienia rynku, jest blisko linii wsparcia. Na MACD pojawił się wyraźny sygnał spadkowy. 
 
Zobacz także: Komentarz poranny 05.04.2019
 
Na wykresie dziennym świecowym pojawiła się formacja „luka tasuki”, która jest formacją kontynuacji poprzedzającej tendencji, w tym przypadku wzrostowej. Do zrealizowania jeszcze pozostaje potencjał dwumiesięcznej formacji odwróconej RGR z poziomem docelowym ok. 2460 pkt. Oczywiście do sforsowania w pierwszej kolejności pozostaje styczniowy szczyt 2429 pkt.  Zmiana notowań kontraktów terminowych na indeksy DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracam przede wszystkim uwagę na popołudniowe odczyty z amerykańskiego rynku pracy. 

FW20 w układzie dziennym


FW20 w układzie 60-minutowym 
 
BM Alior Bank
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Albert "Longterm" Rokicki, #113 PYTANIA DO LONGTERMA (15.03.2019)   MEANDRY BIZNESU: Tomasz Czechowicz
 

Notowania GPW
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda