Porady prawne dla klientów firm finansowych

29.09.2018 09:26  Kredyty
Porady prawne dla klientów firm finansowych Za tydzień ruszają konsultacje i porady dla klientów firm finansowych, którzy czują się oszukani. Organizuje je stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu, a finansuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Prezes stowarzyszenia Arkadiusz Szcześniak powiedział, że inicjatywa jest skierowana do osób z tak zwanymi kredytami walutowymi, posiadaczy tak zwanych polisolokat oraz obligacji GetBack. Zdaniem rozmówcy IAR ta inicjatywa może być skuteczniejsza od poprzednich, ponieważ UOKiK sfinansował także porady prawne dla tych, którzy czują się poszkodowani.

Do tej pory podobne spotkania miały duży, ogólny charakter.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 października w Poznaniu. Kolejne odbędą się w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu. Arkadiusz Szcześniak podkreśla, że klienci będą mogli spotkać się z ekspertami, którzy są jednocześnie praktykami. Łącznie poświęcą oni klientom 200 godzin.

Liczba miejsc na indywidualne konsultacje jest ograniczona. Żeby wziąć w nich udział, trzeba zapisać się na stronie projekt.bankowebezprawie.pl.

IAR 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste