Wystartował serwis Akredo.pl

21.07.2014 12:52  Kredyty
Niespełna 3 miesiące temu wystartował serwis Akredo.pl. Jest to pierwszy w Polsce serwis, który upraszcza i racjonalizuje proces porównywania ofert kredytowych, umożliwiając kredytobiorcy złożenie jednego niezobowiązującego wniosku kredytowego do wielu banków bez wychodzenia z domu.  

Serwis Akredo.pl jest polsko-szwedzką firmą, która wprowadza na polski rynek rozwiązanie, z którego Szwedzi z chęcią korzystają już od ponad 6 lat. Za Akredo.pl stoi doświadczony zespół oraz inwestor w postaci Szwedzkiego funduszu inwestycyjnego notowanego na giełdzie w Sztokholmie.

W serwisie Akredo.pl klient wypełnia jeden niezobowiązujący wniosek kredytowy. W odpowiedzi dostaje wiele spersonalizowanych ofert. Następnie w przejrzysty sposób porównuje i sam wybiera najkorzystniejszą.

Serwis Akredo.pl różni się od popularnych porównywarek kredytowych tym, że dostarcza kredytobiorcom spersonalizowane oferty kredytowe, a nie oferty “marketingowe”. Oferty w serwisie Akredo.pl uwzględniają:

a)        historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)

b)        rzeczywistą zdolność kredytową opartą o wewnętrzny system oceny banku (scoring)

Serwis Akredo.pl eliminuje konieczność chodzenia od banku do banku i wypełnienia wielu papierowych wniosków tylko po to, aby sprawdzić swoją zdolność kredytową i poznać ostateczną wysokość raty. To właśnie radykalne uproszczenie procesu, przez jaki przejść musi kredytobiorca zainteresowany uzyskaniem najlepszych warunków, oraz odwrócenie klasycznej procedury i zaoferowanie klientowi spersonalizowanych ofert, stanowią główne zalety serwisu Akredo.pl i decydują o jego wyjątkowości.Obecnie Akredo.pl umożliwia wnioskowanie o nowy kredyt gotówkowy lub konsolidację wielu drobnych i drogich kredytów w jeden tańszy, z jedną niższą ratą. Maksymalna kwota to nawet 150 000 zł na okres 10 lat.

Na dzień dzisiejszy użytkownicy Akredo.pl mogą sprawdzić swoja zdolność kredytową i otrzymać spersonalizowane oferty z 7 banków. Jak zapewniają twórcy serwisu, już wkrótce liczba ta się powiększy.

W najbliższym czasie serwis Akredo.pl planuje też rozszerzyć ofertę o kolejne produkty finansowe.

Wszystko w duchu wygody oraz oszczędności czasu i pieniędzy dla klienta.akredo.pl


 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • Myślałem ze juz nie mam wyjścia z długów ratował mnie tylko konsolidacja kredytów. ..dzięki akredo wstałem na nogi bez żadnych problemów i sterty papierów to oni wszystko zrobili jestem im bardzo wdzieczny za pomoc! ! Jeżeli ktoś ma problem z konsolidacja kredytów ....polecam akredo !!! Bardzo wam dziekuje :) Piotr B

  ~Piotr   (7 maja 2015 o 16:38)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • „nowości” średnio przyjmują się w naszym kraju, ale na obecnie obowiązujący system klient-pośrednik-bank ludzie też narzekają :-/ więc ciekawe, może taki sposób kredytowania się przyjmie. Brzmi wygodnie i szybko.

  ~Waleria   (30 września 2014 o 14:49)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste