Pomoc w uzyskaniu kredytu firmowego

22.05.2019 14:50  Kredyty dla Firm
Pomoc w uzyskaniu kredytu firmowego Kredyt firmowy, zwłaszcza kredyt inwestycyjny, jest dla wielu firm jedyną możliwością zdobycia środków na rozwój. Zarówno zakup nowego sprzętu, jak i samochodów czy nieruchomości, wymaga dużych nakładów, na które wiele przedsiębiorstw nie może sobie pozwolić. Jednak uzyskanie pożyczki bankowej wymaga odpowiedniego przygotowania, a niejednokrotnie także wsparcia osoby bardziej doświadczonej.

Wymagania względem kredytobiorcy

Aby uzyskać kredyt inwestycyjny, przedsiębiorca musi spełnić szereg warunków. W pierwszej kolejności bank sprawdzi jego historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jeśli nie jest ona nienaganna, a na przedsiębiorcy ciążą niespłacone terminowo długi, najprawdopodobniej jego wniosek nie zostanie rozpatrzony pozytywnie. Dlatego przed przystąpieniem do planowania nowych inwestycji dobrze jest uporządkować swoje wcześniejsze sprawy.

Następny warunek, jaki musi zostać spełniony, to posiadanie zdolności kredytowej przez przedsiębiorstwo. Jest ona uzależniona od wysokości kredytu, o który będzie składany wniosek. Jeśli bank oceni, iż firma nie będzie zdolna do spłacenia kredytu, również odrzuci projekt. Dlatego przygotowanie odpowiedniej analizy finansowej przedsiębiorstwa, która udowodni, iż jest ono w dobrej kondycji, może być kluczowe do uzyskania pozytywnej odpowiedzi.

Spełnienie powyższych warunków nie gwarantuje jednak automatycznie sukcesu. Podczas wnioskowania o kredyt inwestycyjny, ważny jest także wkład własny w inwestycję oraz dobrze przygotowany biznesplan. Ten ostatni, jasno przedstawiający cele i korzyści płynące z pożyczki bankowej, będzie najbardziej przekonujący, kiedy zostanie przygotowany z pomocą profesjonalnych doradców. Tylko słuszność i efektywność podjętych działań (inwestycji) przekona bank do udzielenia wsparcia na konkretny cel.

Gdzie znaleźć pomoc?

Spełnienie wymagań formalnych czasami nie jest wystarczające do uzyskania kredytu. Dlatego przedsiębiorcy, którzy nie czują się pewnie i obawiają samodzielnego występowania do banku z wnioskiem kredytowym, mogą skorzystać z pomocy firm, zajmujących się tym na co dzień.

Finanse dla Ciebie to firma, która działa na rynku już ponad 10 lat, zajmując się udzielaniem pożyczek bankowych na rozwój przedsiębiorstw. Jej oferta, przedstawiona na stronie https://kredyt-firmowy.pl jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców, pragnących uzyskać finansowanie swoich inwestycji, również do branż, których wnioski często są odrzucane (np. budowlana).

Firma pożyczkowa zapewnia szybką i profesjonalną obsługę swoich klientów. Doświadczeni pracownicy udzielają merytorycznej pomocy na każdym etapie finansowania. Firma zapewnia jasną umowę i oferuje korzystne warunki, takie jak udzielenie kredytu na okres uwzględniający możliwości przedsiębiorstwa (nawet do 20 lat) oraz indywidualne podejście do wykazywanych dochodów. Dzięki takiej pomocy, zaciągniecie pożyczki będzie łatwe i bezproblemowe.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Dlaczego wsyzstcy cały czas z tymi kredytami się męczą... Nie lepiej faktoring sobie ogarnąć?

    ~kamil   (27 maja o 16:21)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes