Tytuł Biznesowej Pożyczki Roku 2018 przyznany. Zwycięzcą Aasa Dla Biznesu

21.02.2019 08:03  Kredyty dla Firm
Tytuł Biznesowej Pożyczki Roku 2018 przyznany. Zwycięzcą Aasa Dla Biznesu 14 lutego 2019 w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu obyło się ważne wydarzenie, odgrywające istotną rolę w branży pozabankowych usług finansowych. Tym uroczystym wydarzeniem była IV edycja gali rozdania nagród prestiżowego plebiscytu Loan Magazine Awards.

Zobacz także: Obraz rynku pożyczek w Polsce


Aasa Dla Biznesu nagrodzona po raz trzeci


Wyróżnienie przyznane po raz trzeci to potwierdzenie, że firma Aasa wciąż reprezentuje najwyższe standardy w swoim segmencie działalności, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Dr Barbara Mróz-Gorgoń, Adiunkt w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, podczas wręczania wyróżnienia podkreśliła: „…firma ta konsekwentnie stawia na rozwój tego produktu, jednocześnie kładąc bardzo mocny nacisk na edukację swoich potencjalnych oraz przyszłych klientów.”

Przede wszystkim edukacja klientów


„W imieniu całego zespołu Aasa Polska chciałbym bardzo serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Za nami bardzo intensywny, ale też bardzo ciekawy rok, w którym postawiliśmy przede wszystkim na ofensywę, dynamiczny wzrost sprzedaży oraz rozwój produktu. To również rok ciekawych inicjatyw, których głównym celem jest edukacja naszych Klientów.” - mówił Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla Biznesu. Firma stworzyła projekt o nazwie „Akademia Bliżej Biznesu”, w którym uczestniczą partnerzy z różnych branż. Dominik Ciuła podczas swojego przemówienia zwrócił się do nich z podziękowaniami. Wyrazy wdzięczności skierował także do całego zespołu Aasa, dziękując za wyjątkowe zaangażowanie w rozwój produktu, które przyczyniło się wspólnego sukcesu.

Zobacz także: Zysk netto sektora bankowego wzrósł o 7,5% r/r do 14,71 mld zł w 2018 r.

Źródło: loan-magazine.pl


Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Inwestorzy.TV z wizytą w magazynach Nextbike Polska SA   Na czym polega unikalność Kool2Play
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes