Jesteś w: Strona główna » Finanse Osobiste » Kredyty » Kredyty gotówkowe


Kasomat rozdzaje pieniądze na Majówkę

20.04.2017 09:47  Kredyty gotówkowe
Nasze portfele nadal nie doszły do siebie po wielkanocnych wydatkach, a na horyzoncie już widać kolejną okazję do wydawania pieniędzy. Wielkimi krokami zbliża się bowiem Majówka - skąd wziąć na nią fundusze?

Majówka - jak ją sfinansować?

Majówką nazywamy długi weekend na przełomie kwietnia i maja, podczas którego w wielu większych miastach całej Polski organizowane są specjalne imprezy okolicznościowe, koncerty itp. Spora część społeczeństwa wykorzystuje ten czas na kilkudniowy odpoczynek, np. w górach bądź nad morzem. Niestety taki krótki urlop kosztuje, a nasze portfele często i tak świecą pustkami po organizacji Świąt Wielkanocnych. Pieniądze na wymarzone majowe wakacje można zdobyć dzięki firmom pożyczkowym.

Nie taki diabeł straszny...

Firmy z sektora pozabankowego sporej części społeczeństwa kojarzą się z nieuczciwością, ukrytymi opłatami i ogólnie pojętym "naciąganiem". Tymczasem większość takich podmiotów dokłada wszelkich starań, aby podjęte zobowiązanie było dla klienta jak najmniejszym obciążeniem, a w konsekwencji - by mógł on je spłacić bez najmniejszego problemu. Postępowanie zgodnie z takim kodeksem dobrych praktyk stosuje m.in. Kasomat. To marka, która udziela zobowiązań finansowych w kwocie od 350 do 1000 zł dla nowych klientów, a 3000 zł dla klientów stałych. Kwota tego rzędu pozwala nam w łatwy i szybki sposób sfinansować majowy wyjazd, zrelaksować się i spędzić czas z najbliższymi.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste