Pożyczka on-line - otrzymasz ją szybciej i wygodniej niż w banku

21.02.2019 18:16  Kredyty gotówkowe
Pożyczka on-line - otrzymasz ją szybciej i wygodniej niż w banku Powszechny dostęp do internetu sprawia, że uzyskanie szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności staje się wyjątkowo proste. Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę on-line. Czym różni się od kredytu bankowego? Jakie wymogi należy spełnić, żeby otrzymać pieniądze?

Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu

Pożyczki on-line pozwalają oszczędzić czas, a do złożenia wniosku potrzebny jest jedynie dostęp do sieci www i komputer. Cała procedura obywa się przez internet, nie trzeba zatem umawiać się z doradcą na spotkanie w stacjonarnym oddziale ani czekać w długiej kolejce. To zdecydowanie przyspiesza cały proces i pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel bez zbędnego oczekiwania. Godziny Twojej pracy nie pozwalają na złożenie wniosku bezpośrednio w oddziale? Wolisz na spokojnie przejrzeć oferty i zdecydować się na konkretną propozycję bez presji ze strony pracownika banku? Pożyczki on-line to rozwiązanie dla Ciebie – są dostępne z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego typu ofert korzystają z reguły osoby bardzo zapracowane, a także młodzi klienci, którzy doskonale radzą sobie z bankowością elektroniczną i wolą postawić na szybkie rozwiązanie on-line.

Dodatkowa gotówka bez zbędnych formalności

Obawiasz się, że Twoja zdolność kredytowa jest niewystarczająca? Bank odrzucił Twój wniosek ze względu na brak umowy o pracę? Firmy oferujące pożyczki on-line nie są tak restrykcyjne wobec klientów jak banki i stosują łagodniejsze kryteria weryfikacyjne, dzięki czemu więcej osób ma szansę na otrzymanie dodatkowych środków finansowych. Parabanki i inne przedsiębiorstwa zajmujące się udzielaniem pożyczek na dowolny cel zazwyczaj nie wymagają zaświadczenia o dochodach – akceptowane jest oświadczenie, czyli informacja udzielana przez samego pożyczkobiorcę. Klient nie musi też być zatrudniony na umowę o pracę – uznawane są także kontrakty cywilnoprawne, świadczenia rodzinne, alimenty, renta, emerytura czy dochód osiągany z działalności gospodarczej lub najmu nieruchomości. Pożyczki on-line są zatem rozwiązaniem idealnym dla freelancerów lub innych osób, które nie są zatrudnione na umowę o pracę i nie mogą pochwalić się imponującą zdolnością kredytową. Do uzyskania środków wymagany jest natomiast odpowiedni wiek – powyżej 18. roku życia, a także polskie obywatelstwo i posiadanie indywidualnego konta bankowego. Firmy pożyczkowe weryfikują również rozmaite bazy dłużników, dlatego przed złożeniem wniosku klient powinien upewnić się, czy jego historia kredytowa jest przejrzysta.

Błyskawiczna decyzja

Pożyczki on-line różnią się od zobowiązań udzielanych przez banki również szybkością weryfikacji wniosku. Potrzebujesz pieniędzy na naprawę samochodu i zależy Ci na czasie? A może chcesz opłacić szkolną wycieczkę swojego dziecka, a nie masz wystarczającej gotówki? Jeśli klient nie figuruje w rejestrach dłużników i ma dobry scoring w BIK, decyzja o przyznaniu środków może być wydana nawet w kilkanaście minut. Następnie firma pożyczkowa przelewa środki na indywidualny rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Gotówka jest widoczna na koncie bardzo szybko – czasem nawet w kilka minut po wydaniu pozytywnej decyzji. Czas księgowania się pieniędzy jest zależny od wewnętrznych procedur poszczególnych banków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczek on-line na dowolny cel, sprawdź informacje zamieszczone na stronie aasapolska.pl i złóż wniosek przez internet.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


finanse_osobiste