Jesteś w: Strona główna » Finanse Osobiste » Kredyty » Kredyty gotówkowe


Szybka gotówka na nieprzewidziane wydatki

13.04.2017 09:30  Kredyty gotówkowe
Polacy nie słyną z oszczędzania - w gromadzeniu środków "na czarną godzinę" przeszkadzają nam niskie zarobki, drożejące towary codziennego użytku oraz brak wiedzy o poprawnym zarządzaniu finansami.

Niestety nieprzewidziane wydatki przydarzają się każdemu. Zepsuty samochód, naprawa cieknącego kranu czy konieczność wymiany sprzętu RTV/AGD mogą znacząco nadszarpnąć kondycją naszego budżetu domowego. W jaki sposób sobie poradzić, jeśli potrzebnych pieniędzy po prostu nie mamy?

Kasomat - oferta


Kasomat to świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie posiadają odłożonych środków na nieprzewidziane wydatki. Nowym klientom marka umożliwia podjęcie pożyczki w kwocie od od 350 do 1000 zł na okres do 30 dni. Natomiast stali klienci mogą liczyć na zobowiązanie nawet w kwocie maksymalnej 3000 zł. Taka suma spokojnie wystarcza na pokrycie wszelkich niezapowiedzianych należności. Cała procedura podejmowania zobowiązania została ograniczona do minimum, dlatego upragnioną gotówką możemy cieszyć się już po kilkunastu minutach.

Odpowiedzialne pożyczanie


Pożyczki pozabankowe to dla wielu Polaków produkty finansowe, które należy omijać szerokim łukiem. Wolimy podjąć zobowiązanie w banku, choć w ten sposób często przepłacamy. Tymczasem rynek pozabankowy w Polsce rozwija się dynamicznie, a uregulowania prawne sprawiają, że pożyczanie w tego typu instytucjach staje się coraz bardziej bezpieczne. W kwestii popularyzacji chwilówek znaczenie ma również postawa samych klientów, którzy wymieniają się doświadczeniami np. na forach internetowych. W ten sposób można sprawdzić, który pożyczkodawca jest godny zaufania.

Kasomat już od kilku lat cieszy się ogromną liczbą zadowolonych klientów, którzy polecają markę w sieci. Tego typu postępowanie to dowód, że marka działa rzetelnie i jest godna zaufania.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste