Newsletter
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Leasing

Europejski Fundusz Leasingowy z nowym znakiem graficznym

19.01.2012 13:32  Leasing
Europejski Fundusz Leasingowy z nowym znakiem graficznym W celu wzmocnienia swojej integralności w Grupie Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy, lider leasingu w Polsce, od 19 stycznia 2012 r. zmienia swój znak graficzny.

Nowy system identyfikacji wizualnej podkreśla aspiracje grupy CA, która dąży do osiągnięcia pozycji europejskiego lidera w uniwersalnych usługach finansowych, grupy finansowej bliskiej klientowi w myśl filozofii „Proximity banking”.

Nowy znak graficzny wykorzystywany będzie we wszystkich działaniach promocyjnych. Z jego zmianą nie będzie się wiązać zmiana prawna. Zmianie nie ulegają numery rejestrowe Europejskiego Funduszu Leasingowego czyli NIP, REGON i KRS oraz lokalizacja siedziby głównej i dane korespondencyjne.

Andrzej Krzemiński, prezes zarządu Europejskiego Funduszu Leasingowego: „Europejski Fundusz Leasingowy od ponad 20 lat finansuje polskich przedsiębiorców wspierając i pomagając w rozwoju ich biznesu. Realizujemy misję „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych” której założeniem jest wsparcie inwestowania w okresie spowolnienia gospodarczego, jak również rozwijania przedsiębiorczości w momencie poprawiania się koniunktury rynkowej. Wprowadzając nowe logo chcemy mocniej podkreślić naszą przynależność do grupy CA. Zmiana ta ma pomóc w osiągnięciu synergii całej grupy i zapewnić korzyści naszym klientom”.
 
Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

kk

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz

Newsletter dopasowany do Twoich potrzeb!

biznes