Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Leasing

Leasing - dobre rozwiązanie dla przedsiębiorczych

31.07.2014 08:39  Leasing
Leasing - dobre rozwiązanie dla przedsiębiorczych Przedsiębiorczość, to ważna cecha charakteru, a nawet zespół kilku cech, które określają osobę która widząc pewne problemy, próbuje udoskonalić pewne pomysły bądź rzeczy. Czy zatem ktoś przedsiębiorczy jest także mądry i odpowiedzialny? Z pewnością tak, gdyż te cechy nieodłącznie wiążą się z szukaniem nowych rozwiązań i staraniem się o zapewnienie lepszego bytu dla siebie i rodziny. Na co więc powinien zdecydować się przedsiębiorczy człowiek, który szuka swojego samochodu, dla swojej firmy oraz dla siebie i swojej rodziny?Na podłożu kilku lat, najchętniej wybieraną opcją finansowania zakupu nowego auta był leasing. Czy on jest? Mówiąc w skrócie, jest to specjalna umowa, regulowana w polskim systemie prawa poprzez Kodeks cywilny, która mówi o zakupie np. samochodu, na ustalonych wcześniej warunkach, płacąc odpowiednią składkę miesięczną. Dostajemy zatem nowe auto, nie musząc wykładać pełnej kwoty wartości auta od razu, a jedynie umówioną wcześniej miesięczną ratę.

Takie rozwiązanie stosuje się dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, aby wspomóc ich w rozwoju firmy i nie blokować możliwości postępu, ze względu na wygórowaną kwotę początkową samochodu.

Rata leasingowa jest jednak odpowiednio wysoka, w stosunku do wartości auta. Zazwyczaj takie raty możemy rozłożyć na minimum 24 miesiące, a maksimum 60 miesięcy. W tym czasie musimy opłacić co najmniej cenę nominalną auta. Czy jednak jest inna możliwość aby zredukować tę dość wysoką składkę?Na rynku motoryzacyjnym są nowocześniejsze rozwiązania niż tradycyjny leasing, a mianowicie specjalnie przygotowana oferta dla przedsiębiorców od Toyoty. Tzw. SmartPlan oferuje o wiele dogodniejsze wyjście. Nie płacimy tutaj pełnej ceny samochodu, a jedynie spłacamy utratę wartości auta w czasie trwania umowy. Dodatkowo nie musimy wykupić pojazdu po zakończeniu finansowania, co oznacza, że możemy po wygaśnięciu umowy zwrócić stary pojazd i zdecydować się na nowy, podpisując kolejną umowę. Czyż takie rozwiązanie nie jest genialne? Nie martwimy się już wykupem czy późniejszą sprzedażą samochodu, a stale jeździmy nowym i nowoczesnym autem.


toyota.pl


 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • Zdecydowanie poza leasingiem dobrym rozwiązaniem dla firm jest korzystanie z coraz szerszej oferty wypożyczalni samochodów. My korzystamy z Panek i chwalimy sobie bardzo ich podejście do nas jako klienta.

  pawelski   (16 lutego 2017 o 14:42)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • @perła Dokładnie 579 zł netto za hybrydę

  ~latiffa   (5 sierpnia 2014 o 16:47)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes