Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Leasing

Ubezpieczenie leasingu - zobacz, jak zabezpieczyć spłatę leasingu!

26.02.2018 10:58  Leasing
Tym, co często powstrzymuje wielu klientów przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego – na przykład w postaci leasingu – jest obawa, że w trakcie trwania umowy mogą pojawić się nieprzewidziane problemy, które utrudnią lub wręcz uniemożliwią spłacenie do końca wszystkich rat.

Leasingodawcy mają jednak na to sposób, czyli ubezpieczenie leasingu, dzięki któremu zobowiązania zostaną spłacone nawet w przypadku, jeśli leasingobiorcę spotkają nieprzewidziane zdarzenia losowe.

Ubezpieczenie leasingu w ofertach wielu leasingodawcówKlienci rzadko zdają sobie sprawę z tego, że ubezpieczenie leasingu oferuje bardzo wielu leasingodawców. Jednym z nich jest Volkswagen Financial Services, który w ofercie posiada Ubezpieczenie Spłaty Leasingu. Jest to polisa, która zabezpiecza terminowe spłacanie rat leasingowych na wypadek wystąpienia zdarzeń, które leasingobiorcy uniemożliwiłyby ich spłacenie. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy podczas zawierania umowy leasingowej poinformować konsultanta, że jest się zainteresowanym taką formą ochrony. Wszelkie koszty zostaną włączone w skład miesięcznych rat leasingowych, które w nowoczesnym leasingu oferowanym przez Volkswagen Financial Services są i tak wyjątkowo niskie.

Kalkulator leasingowy wskaże optymalną ratę


Leasing PROFIT Lease, oferowany przez Volkswagen Financial Services dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe, oparty jest na rynkowej wartości końcowej pojazdów. Oznacza to, że w okresie leasingu klient spłaca jedynie tę kwotę, o jaką spada wartość wyleasingowanego samochodu, dzięki czemu raty leasingu są nawet dwukrotnie niższe w porównaniu z klasycznym leasingiem. Korzystając z kalkulatora leasingu, dostępnego na stronie internetowej www.vw-fs.pl, można sprawdzić symulację wysokości rat kredytu dla danego modelu auta. Dzięki temu bez żmudnych obliczeń można wyliczyć optymalną dla siebie ratę leasingową. Volkswagen Caddy to samochód, który przedsiębiorcy od lat wysoko oceniają. W wersji kombi kosztuje niecałe 70 tys. zł, a w leasingu PROFIT Lease jest dostępny nawet już za 580 zł miesięcznie. Decydują o tym następujące parametry ustawione na kalkulatorze:

  •     60-miesięczny okres finansowania,
  •     10% opłata wstępna,
  •     20 tys. rocznego limitu kilometrów.

Ubezpieczenie leasingu to ubezpieczenie swojego biznesuSamochód użytkowy zazwyczaj ciężko pracuje i zarabia na firmę od pierwszego do ostatniego dnia zakładanej eksploatacji. Z tego powodu nie warto narażać się na ryzyko utraty tak niezbędnego narzędzia pracy, na przykład w wyniku zawirowań z płynnością finansową firmy, a tym samym spłatą rat leasingu. Ubezpieczenie leasingu może więc stać się cennym sojusznikiem każdej osoby prowadzącej firmę Obok ubezpieczenia leasingu i niskich rat znaczącym atutem dla przedsiębiorców jest także możliwość dokonania licznych odliczeń podatkowych w związku z leasingiem. Dzięki temu swoje środki finansowe mogą przeznaczyć na sfinansowanie rozwoju przedsiębiorstwa.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes