LOT będzie codziennie latał do Seulu

19.10.2017 13:22  Logistyka/Transport
LOT będzie codziennie latał do Seulu Jest szansa, że Polskie Linie Lotnicze LOT będą latać codziennie do Seulu. W pierwszą rocznicę uruchomienia połączenia z Warszawy do stolicy Korei Południowej przewoźnik podsumował ruch na tej trasie.

Ze statystyk wynika, że jest to jedna z najpopularniejszych tras LOT-u. Początkowo w ofercie znalazły się trzy połączenia tygodniowo. Po pół roku zwiększono ofertę do pięciu połączeń, teraz przewoźnik chce rozszerzyć ją do siedmiu rejsów tygodniowo. Przez rok średnie wypełnienie samolotów na tej trasie wyniosło 83 procent.

Nowe połączenie spowodowało, że od stycznia do maja tego roku liczba pasażerów podróżujących z Warszawy do Seulu wzrosła o prawie 50 procent w stosunku do tego samego okresu w poprzednim roku. W tym czasie podróż na tej trasie wymagała przesiadki.

Ze statystyk wynika, że z połączenia Warszawa - Seul korzystają zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy. W tym roku polski przewoźnik uruchomił między innymi regularne rejsy z Warszawy do Los Angeles, a także do Newark koło Nowego Jorku. W ofercie znalazły także nowe połączenia do krajów europejskich.

W przyszłym roku LOT uruchomi nowe dalekodystansowe połączenia z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.

IAR

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes