mytaxi udostępnia usługę we Wrocławiu z flotą 100 kierowców

10.10.2018 13:29  Logistyka/Transport
mytaxi udostępnia usługę we Wrocławiu z flotą 100 kierowców mytaxi uruchomiło swą usługę we Wrocławiu, nawiązując przy tym długoterminową współpracę z lokalną korporacją taxi – Mini Taxi, podała spółka. Obecnie 100 kierowców we Wrocławiu realizuje zlecenia z mytaxi,a ich liczba do końca roku ma się podwoić. To trzecie polskie miasto, w którym mytaxi wystartowało w 2018 r., dzięki czemu jest już obecne w 6 aglomeracjach na mapie Polski.

"Wraz z Mini Taxi wypracowaliśmy model współpracy odpowiadający obu stronom, dzięki czemu na ten moment już 100 kierowców we Wrocławiu realizuje zlecenia z mytaxi. Planujemy powiększyć tę liczbę dwukrotnie do końca roku. Partnerstwo polega na wymianie doświadczeń, bo nasze kompetencje uzupełniają się w różnych obszarach. Jesteśmy liderem pośród aplikacji do zamawiania taksówek oraz dynamicznie rozwijającą się w skali europejskiej firmą, co kierowcom Mini Taxi gwarantuje dodatkowe źródło zleceń i nowych pasażerów" - powiedział dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce Krzysztof Urban, cytowany w komunikacie.    

Pomimo wiążącej obie strony umowy, każdy nowy kierowca ma możliwość wyboru współpracy z jedną z firm lub z obiema jednocześnie.

"Mini Taxi i mytaxi mają różne profile działalności i kanały obsługi zleceń: call center oraz aplikacja. Co za tym idzie, obie firmy mają odmienny profil pasażerów i szczyty zamówień. W połączeniu z mytaxi uda nam się stworzyć kierowcom warunki do efektywnej pracy, pozyskiwania zleceń z obu źródeł i ograniczy ich czas oczekiwania na postojach" - dodał prezes Mini Taxi Grzegorz Pęzioł.

mytaxi zostało powołane do życia w czerwcu 2009 roku i jest pierwszą na świecie aplikacją łączącą pasażera z kierowcą taksówki. Aplikacja mytaxi została pobrana ponad 10 mln razy i posiada flotę 120 000 tysięcy zarejestrowanych kierowców. mytaxi jest dostępne w ponad 70 miastach, w 11 krajach Europy i 2 krajach Ameryki Południowej.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes