Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU

Arts Alliance z Grupy Midven liczy na debiut na NewConnect w II kw. 2018 r.

29.05.2018 10:29  NewConnect
Arts Alliance z Grupy Midven liczy na debiut na NewConnect w II kw. 2018 r. Arts Alliance S.A., w której większościowym akcjonariuszem jest notowana na NewConnect spółka Midven S.A., liczy na debiut na rynku NewConnect jeszcze w drugim kwartale br. Wszystkie prace i formalności zmierzające do upublicznienia spółki są na ukończeniu.

Arts Alliance S.A., będący ‘house of ideas’, działający w obszarze usług B2B oraz współfinansujący gry internetowe w oparciu o współpracę z zespołami deweloperskimi intensywnie pracuje nad rozwojem swojego biznesu w obszarze B2B dla klientów korporacyjnych, by stworzyć sobie silną podstawę dywersyfikacji źródeł przychodów, niezależnie od współ-tworzenia gier internetowych.

„Podstawą działalności są dla nas usługi B2B, które pozwalają na stałe przychody oraz przepływy finansowe, zwłaszcza kiedy realizacja gier wymaga zaangażowania czasowego zanim ich efekt końcowy ujrzy światło dzienne” – powiedział Zbigniew Stawinoga. „Jesteśmy tym samym zainteresowani rozwojem tego segmentu biznesowego, zwłaszcza, przy wykorzystaniu potencjału kontaktów biznesowych naszego głównego akcjonariusza” – dodaja Prezes Stawinoga.

Arts Alliance realizuje usługi B2B dla klientów korporacyjnych, jak również jest na etapie realizacji 2-ch gier internetowych wspólnie z podmiotem stowarzyszonym Prime Bit Games S.A., również zmierzającym na parkiet giełdowy NewConnect. Obie gry mają mieć premietę w 2018 roku i ukazać się na platformy Steam, xBox, PC czy Nintendo. Dodatkowo, obie spółki współpracują nad zrealizowaną grą ‘Magic Nations’, która ma być wydana przez Arts Alliance na platformę Nintendo Switch.

Spółka w ramach oferty prywatnej przeprowadzonej pod koniec ubiegłego roku, pozyskała 1 mln zł, zaś emisja zakończyła się 40% nad-subskrypcją. Akcje były sprzedawane po cenie 0,40 z jednoczesnymi transakcjami pomiędzy inwestorami po dokonanej emisji po 0,60 groszy co implikuje wycenę na poziomie nieco ponad 5,7 mln zł. Zarząd Arts Alliance liczy na debiut na rynku NewConnect jeszcze w drugim kwartale br., gdyż wszystkie prace i formalności zmierzające do upublicznienia spółki są na ukończeniu.

„Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować do końca czerwca” – podsumowuje prezes Stawinoga.
 


Arts Alliance S.A.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda