Debiut Movie Games na NewConnect i sukces Treasure Hunter Simulatora

14.12.2018 15:42  NewConnect
Debiut Movie Games na NewConnect i sukces Treasure Hunter Simulatora Poznaliśmy dokładną datę debiutu Spółki Movie Games na NewConnect. Informacje na temat nowego rozdziału w historii firmy idą w parze ze świetnymi wynikami sprzedaży najnowszej produkcji Movie Games i DRAGO Entertainment – gry Treasure Hunter Simulator.

Ostatnie tygodnie są dla Movie Games bardzo udane. Kontynuacją dobrej passy jest zapowiedziany na  przyszły tydzień  debiut na NewConnect, który odbędzie się 18 grudnia o godzinie 12:30 na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 – Jest do duży krok dla naszej spółki, do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Debiut jest dla nas podsumowaniem lat starań zarówno w zakresie rozwoju Spółki, realizacji strategii i planu wydawniczego – mówi Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Sukces Treasure Hunter Simulator – niesłabnące zainteresowanie

Dokładnie w Mikołajki premierę miała najnowsza gra Movie Games – Treasure Hunter Simulator. Już po jednej dobie zyski z jej sprzedaży całkowicie pokryły koszty produkcji, aktualnie sprzedaż utrzymuje się na stałym poziomie, co dowodzi niesłabnącego zainteresowania społeczności, a także sugerować może długi cykl życia produktu. Treasure Hunter Simulator to gra, w której gracz wciela się w poszukiwacza skarbów uzbrojonego w wykrywacz metali, aby przemierzając historyczne lokacje, odnajdywać bezcenne skarby. Gromadząc przedmioty, gracz wzbogaca swoją kolekcję lub sprzedaje je, aby zdobyć fundusze na dalsze podróże i bardziej zaawansowane wykrywacze. Wraz z rozwojem sytuacji gracz zwiększa swój prestiż w środowisku poszukiwaczy skarbów, aby uzyskać dostęp do misji specjalnych oraz kolejnych historycznych lokacji na całym świecie.

– Jesteśmy dumni widząc niemalejące zainteresowanie grą Treasure Hunter Simulator. To świetny wynik, szczególnie istotny w obliczu zbliżającego się debiutu, ponieważ potwierdza on dobry kierunek strategicznych działań firmy – informuje Maciej Miąsik, Wiceprezes Movie Games.

Movie Games S.A.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda