Debiuty spółek w lipcu 2011 na NewConnect

02.08.2011 23:10  NewConnect
Debiuty spółek w lipcu 2011 na NewConnect
Debiuty
1 lipca - ADMIRAL Boats

Admiral Boats jest producentem łodzi z laminatu i ich dystrybutorem. W 2010 r. Spółka miała w ofercie 12 modeli łodzi, a w roku 2011 spółka planuje powiększyć ofertę do 25 modeli łodzi. W roku 2010 spółka sprzedała ponad 700 sztuk łodzi różnego typu.

4 lipca - Call Center Tools
Główną działalnością Emitenta jest świadczenie usług w zakresie wsparcia działalności typu Call Center oraz rozwijanie narzędzi mających służyć zwiększeniu skuteczności działań telemarketingowych. Głównym produktem spółki jest usługa ZIP, tj. usługa zmiennej identyfikacji połączeń.

5 lipca - Venture Capital Poland Model biznesowy spółki polega na inwestycjach w projekty o interesujących perspektywach rozwoju. Obecnie w portfelu Emitenta znajdują się udziały w czterech podmiotach: GREEN ARROW ENERGY S.A., ATOS BH Sp. z o.o., Stacja Narciarska Kicarz Sp. z o.o. i REVITUM Sp. z o.o.

6 lipca - COOL MARKETING

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest pośrednictwo pomiędzy klientami poszukującymi artykułów promocyjnych i reklamowych, a bezpośrednimi producentami w kraju i za granicą. Spółka uczestniczy we wszystkich etapach, od kreacji, poprzez projekty, nadzorowanie produkcji prototypu, oraz nadzorowanie już samej produkcji, kontrolę nad przebiegiem wszystkich procesów produkcyjnych, odbiór jakościowy i ilościowy po zakończeniu produkcji, dostawa do klienta.

7 lipca - TAX-NET TAX-NET SA to firma specjalizująca się w usługach księgowych świadczonych w segmencie B2B. W ramach swojej oferty oferowane są usługi obsługi ewidencyjno-rachunkowej, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze. Spółka w ramach umów podpisanych z klientami prowadzi księgowość uproszczoną i pełną (także w formie on-line), rozliczenia pracownicze, doradza w zagadnieniach podatkowych, oferuje także outsourcing prowadzenia biura.

8 lipca - Religa Development Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest działalność developerska. Spółka koncentruje się na budowaniu mini osiedli w niskiej zabudowie. Realizowane inwestycje to osiedla domków w zabudowie bliźniaczej, szeregowej, wolnostojącej.

11 lipca - SMS KREDYT HOLDING

Działalność operacyjna Spółki polega na udzielaniu osobom fizycznym pożyczek na okres do roku czasu. SMS Kredyt obsługuje klientów z całego kraju. Proces udzielenia pierwszej pożyczki trwa zazwyczaj do 5 minut od pierwszego kontaktu z klientem do wypłaty środków.

12 lipca - ZOO CENTRUM Spółka prowadzi działalność na polskim rynku zoologicznym, oferując do sprzedaży kompleksowy asortyment w zakresie opieki i pielęgnacji nad zwierzętami oraz profesjonalny asortyment wędkarski. Spółka prowadzi obecnie 9 placówek zlokalizowanych w Centrach Handlowych

13 lipca - KLON

Działalność spółki oparta jest na produkcji tarcicy drewna liściastego, płyty klejonej oraz elementów meblowych i podłogowych, struganych i profilowanych, wykorzystywanych przede wszystkim jako prefabrykaty, które poddawane są dalszej obróbce. Ponadto Spółka świadczy usługi w zakresie suszenia drewna, transportu oraz strugania i klejenia płyt z materiałów powierzonych przez klientów.

13 lipca - INTERNET WORKS Spółka świadczy usługi wdrażania systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz dostarcza narzędzia marketingu internetowego. Wdrażane przez Spółkę oprogramowanie jest oferowane w modelu open source. Po okresie wdrożenia spółka świadczy na rzecz klientów usługi gwarancyjne w postaci naprawy ewentualnych błędów oprogramowania powstałych z winy Spółki.

14 lipca - SELVITA Selvita zajmuje się poszukiwaniem aktywnych biologicznie cząsteczek o potencjale terapeutycznym i inwestowaniem w ich rozwój celem komercjalizacji na rynku farmaceutycznym. Do jej głównych obszarów specjalizacji należą onkologia oraz choroby ośrodkowego układu nerwowego i immunologicznego.

18 lipca - Widok Energia
Spółka została utworzona w celu zbudowania grupy kapitałowej spółek z obszaru odnawialnych źródeł energii. Podstawowym produktem finalnym spółki będzie granulat ze słomy rolniczej. Spółki zależne grupy specjalizować się będą w przetwarzaniu biomasy rolniczej.

20 lipca - PRZEDSIĘBIORSTWA PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET - BIAŁE BŁOTA
Spółka jest producentem sprężonych elementów konstrukcji oraz prefabrykowanych elementów kanalizacji podziemnej. Sztandarowym produktem spółki jest beton sprężony, który najczęściej w postaci elementów stropowych generuje ponad 50% obrotu przedsiębiorstwa.

22 lipca - D.B.B. Green Energy

Model biznesowy emitenta polega na produkcji oraz sprzedaży lub dzierżawie oczyszczalniom ścieków urządzenia dzięki któremu przyspieszeniu ulega proces ich dezintegracji, co umożliwia wzrost produkcji biogazu o 25%-30% w stosunku do poziomów generowanych przed zainstalowaniem urządzenia.

25 lipca - GKS GieKSa Katowice
Spółka prowadzi działalność w sporcie profesjonalnym. W ramach prowadzonej działalności spółka zarządza i prowadzi klub piłkarski GKS Katowice, który uczestniczy w rozrywkach pierwszej ligi piłkarskiej.

26 lipca - TELESTO

Spółka jest innowacyjnym podmiotem zajmującym się projektowaniem, sprzedażą i serwisowaniem wszelkiego rodzaju systemów odpylających. Instalacje odpylania TELESTO zainstalowane zostały w większości spółek węglowych w Polsce oraz w elektrowniach i elektrociepłowniach wszystkich wiodących koncernów.

27 lipca - AVTECH AVIATION & ENGINEERING PLC (Wlk. Brytania)
Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług obsługi technicznej mniejszych samolotów (głównie poniżej maksymalnej wagi 5.700 kg). Działalność spółki jest ściśle licencjonowana przez brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego. Emitent posiada liczne licencje na prowadzenie obsługi określonych rodzajów samolotów. Działalność Emitenta prowadzona jest w hangarze na lotnisku w Biggin Hill, pod Londynem. Emitent zatrudnia 20 pracowników.

28 lipca - Fabryka Maszyn Ożarów

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest obróbka mechaniczna elementów metalowych, wytwarzanie konstrukcji metalowych, produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia. Głównymi odbiorcami produktów są: Caterpillar Poland oraz Dynapac.

29 lipca - BIOMED-LUBLIN BIOMED-LUBLIN zajmuje się produkcją preparatów leczniczych (leki na receptę oraz leki OTC – bez recepty), wyrobów medycznych oraz odczynników laboratoryjnych (stosowanych w laboratoriach biochemicznych i medycznych). Spółka wytwarza ponad 60 produktów w różnym asortymencie.
GPW

Notowania ADMIRAL
Notowania BIOMEDINV
Notowania CCTOOLS
Notowania COOLMARK-PDA
Notowania FMOZAROW-PDA
Notowania GKSKAT
Notowania GREENENER
Notowania KLON-PDA
Notowania RELIGADEV-PDA
Notowania SELVITA
Notowania SMSKREDYT-PDA
Notowania TAXNET
Notowania TELESTO
Notowania WIDOKEN
Notowania ZOC
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda