Fachowcy.pl Ventures S.A. na NewConnect 15 lutego

13.02.2012 17:46  NewConnect
Fachowcy.pl Ventures S.A. na NewConnect 15 lutego
15 lutego Fachowcy.pl Ventures S.A. zadebiutuje na rynku NewConnect. W drodze oferty prywatnej spółka pozyskała 608.000,25 PLN, które przeznaczy na inwestycje, rozwój i rozbudowę strony internetowej. Właścicielem 58,93 % akcji firmy jest ProxyAd S.A.

„Efektywny i perspektywiczny model biznesowy skutecznie wzbudził zainteresowanie inwestorów i pozwolił na skupienie kapitału wokół naszego przedsięwzięcia. Kupno udziałów przez ProxyAd wzmocniło pozycję firmy na wielu frontach. Ta transakcja z pewnością wpłynie pozytywnie na wyniki finansowe spółki. Prognozowane  przychody firmy ze sprzedaży w 2012 roku wynosić będą
1.073,21 tyś PLN. Debiut na NewConnect idealnie wpisuje się w nasze plany rozwojowe, dając przy tym możliwość uwiarygodnienia spółki zarówno w oczach partnerów biznesowych, jak również samych użytkowników serwisu” - uważa Piotr Góralczyk, członek zarządu Fachowcy.pl Ventures S.A.

Spółka Fachowcy.pl Ventures S.A. jest właścicielem serwisu internetowego Fachowcy.pl, który kieruje swoją działalność do podmiotów biznesowych oraz użytkowników indywidualnych. Za pomocą portalu można szybko i skutecznie wyszukać firmy i usługi, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w konkretnej lokalizacji na terenie całej Polski. Platforma pozwala także zapoznać się z aktualnymi opiniami o jakości świadczonych usług przez firmy i osoby fizyczne wprowadzone do bazy. Oprócz prezentacji i oceny przedsiębiorców, portal świadczy również usługi reklamowe oraz doradcze w obszarze marketingu internetowego. W 2015 r. serwis ma być obecny na ponad 10 rynkach i skupiać w bazie ponad 1,5 mln firm.

Głównym udziałowcem Spółki Fachowcy.pl Ventures S.A jest ProxyAd S.A, która zajmuje się zarządzaniem ogólnopolską siecią reklamy lokalizacyjnej skierowanej na telefony komórkowe. Jej kluczowym partnerem jest m.in. T-Mobile. Dzięki współpracy z największym operatorem komórkowym w Polsce w zasięgu ProxyAd znajduje się blisko 4,5 mln konsumentów, którzy w ciągu miesiąca odbierają nawet do 700 tys. komunikatów reklamowych.

 „Spółka ProxyAd S.A kieruje swoją działalność głównie do sektora MŚP. Jest to ta sama grupa podmiotów do których serwis Fachowcy.pl adresuje swoją ofertę. Dzięki współpracy, jaka zawiązała się między Spółkami, możliwe będzie rozszerzenie portfolio oferowanych produktów i usług oraz dotarcie z ofertą do nowych klientów. Ten ostatni punkt zyskuje ostatnio szczególne znaczenie.  Realną alternatywą dla drożejącej reklamy w wyszukiwarkach stają się bowiem usługi katalogowe, które oferuje serwis Fachowcy.pl. Naszą platformę cechuje stale powiększającą się oglądalność, co przekłada się na co raz większy zasięg dla potencjalnego odbiorcy usług. W Polsce ciągle wiele firm, zwłaszcza z sektora MSP, nie ma strony internetowej. Serwis pozwala szybko, łatwo i relatywnie tanio zaistnieć w Internecie stanowiąc odpowiedź na tą potrzebę” - mówi Piotr Góralczyk.

Fachowcy.pl Ventures S.A.

kk

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda