Global Audit and Finance S.A. zakończyła emisję akcji serii C i planuje debiut na NewConnect

11.01.2013 13:10  NewConnect
Global Audit and Finance S.A. zakończyła emisję akcji serii C i planuje debiut na NewConnect
W drodze emisji prywatnej przyszły emitent pozyskał 504 tys. zł za blisko 22 proc. w podwyższonym kapitale. Pozyskane środki są zgodne z wcześniejszymi przewidywaniami zarządu oraz w całości zaspokajają obecne potrzeby kapitałowe spółki. Umowy objęcia walorów podpisane zostały ostatniego dnia minionego roku, tj. 31 grudnia 2012 r.

„Na przełomie I i II kwartału 2013 r. planujemy debiut na NewConnect” – zapowiada Maria Kołakowska, prezes zarządu i dodaje „wypracowany kapitał zostanie przeznaczony na dalszy dynamiczny rozwój GAF S.A., a tym samym na umocnienie naszej pozycji na rynku”.

GAF S.A. został powołany do życia w czerwcu 2011 r., znaczący pakiet jej akcji objął ECDP Danks S.A., spółka już notowany na małym parkiecie. Jej głównym przedmiotem działalności jest profesjonalna i kompleksowa obsługa podmiotów korporacyjnych w zakresie doradztwa finansowego – analiza oraz audyt bieżącej sytuacji firmy. Specjalizuje się także w pozyskiwaniu finansowania, w szczególności kapitału na realizację inwestycji oraz w doradztwie z zakresu kredytów hipotecznych, a także w asyście zarządzania finansami – odpowiednia oferta zakresu działań dobierana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Branża, w której działa przyszły emitent, nawet w czasie mniej stabilnej kondycji światowej gospodarki nadal rozwija się dynamicznie. Zacieśnianie polityki kredytowej banków oraz  konieczność ściślejszej kontroli finansów sprzyjają szukaniu pomocy u specjalistów. W czasach szeroko komentowanego kryzysu usługi nastawione na wsparcie i wprowadzanie zmian w słabszych obszarach przedsiębiorstwa cieszą się niesłabnącą popularnością.

GAF S.A.

kk


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda