Graphic S.A. podpisał umowę ze spółką GKS GieKSa S.A., właścicielem klubu GKS Katowice

07.09.2011 16:06  NewConnect
Graphic S.A. podpisał umowę ze spółką GKS GieKSa S.A., właścicielem klubu GKS Katowice
Graphic S.A. –  agencja reklamowa, specjalizująca się w realizacji kompleksowych projektów z zakresu systemów wizualnych, projektowania graficznego oraz przygotowania stron internetowych, podpisała umowę o współpracy ze spółką GKS GieKSa S.A.

Przedmiotem kontraktu jest realizacja materiałów reklamowych z oferty Graphic na rzecz klubu piłkarskiego GKS Katowice. Umowa obowiązuje do końca br., a jej wartość pozostaje tajemnicą handlową.

- „W naszym regionie sport, a szczególnie piłka nożna odgrywa ważną rolę społeczną. Czujemy się wyróżnieni faktem, iż to właśnie do nas GKS zwrócił się z tą propozycją współpracy. W ramach zawartej umowy zaprojektowaliśmy już i wykonaliśmy materiały reklamowe dla GKS. Ponadto, nasza współpraca obejmie realizację m.in. banerów reklamowych.” – mówi Tomasz Mol, prezes zarządu Graphic S.A.

Obaj kontrahenci zdecydowali się na nie ujawnianie wartości zawartego kontraktu.
- „Dopiero rozpoczynamy współpracę, dlatego zdecydowaliśmy się na utajnienie wartości umowy. Mogę powiedzieć, że będzie to na pewno owocna współpraca, niż tylko kontrakt biznesowy w pełnym znaczeniu. Ponadto jest to dla nas współpraca o znaczeniu prestiżowym.” – tłumaczy Tomasz Mol.

W DRODZE NA NewConnect

Graphic S.A. przygotowuje się do wejścia na alternatywny rynek NewConnect. Spółka zakończyła prywatną ofertę akcji, z której pozyskała 1 mln zł. Debiut planowany jest na przełom września i października.

- „Miesiąc temu zamknęliśmy ofertę private placement. Wbrew naszym wcześniejszym obawom zainteresowanie ofertą było dość spore. Naszym zdaniem może to wynikać z zaufania do branży, w której działamy. Akcje naszej spółki, które zadebiutują na NewConnect, wpłynęły już do KDPW i czekają na rejestrację. Oczekujemy również na wyznaczenie terminu debiutu przez GPW, który wstępnie planujemy na koniec września, początek października. Jednakże, nie możemy wykluczyć, iż planowany termin może się przesunąć z przyczyn od nas niezależnych.” – komentuje prezes Graphic S.A.

Graphic S.A.

kk

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda