HanBright planuje debiut na NewConnect

21.04.2011 11:01  NewConnect
HanBright planuje debiut na NewConnect
Spółka HanBright, w której SATUS ma blisko połowę udziałów, przygotowuje się do debiutu na NewConnect. Specjaliści z SATUS wyceniają krakowskiego eksperta budującego programy dla dzieci na 30 mln zł.

Spółka HanBright, która już w czerwcu planuje debiut na NewConnect, zamierza pozyskać od inwestorów ok. 3 mln zł. Pieniądze te mają pomóc we wdrożeniu serwisu ciufcia.pl na rynkach zagranicznych oraz rozwinięciu go na nowych platformach technologicznych.

HanBrihgt jest liderem na rynku preschool media w Polsce oraz autorem i deweloperem ponad 300 gier edukacyjnych. Najbliższe plany spółki oprócz debiutu na NewConnect obejmują również ekspansję na rynki zagraniczne, a także wejście w rozwiązania Apple oraz stworzenie aplikacji na komórki i tablety.

SATUS od kilku lat wspiera HanBright widząc duży potencjał Spółki oraz wierząc, że nowatorskie projekty HanBright przyniosą w ciągu najbliższych lat wysoką stopę zwrotu. HanBright to jedna z 9 inwestycji dokonanych w ramach I Funduszu Kapitału Zalążkowego powołanego przez Grupę SATUS. Fundusz do 2009 roku wsparł projekty z obszaru zaawansowanych technologii i transferu wiedzy z uczelni do przemysłu kwotą opiewającą na 18,2 mln zł.
 

SATUS

jn


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda