JR INVEST publikuje szacunkowe wyniki za grudzień 2012

10.01.2013 09:43  NewConnect
JR INVEST publikuje szacunkowe wyniki za grudzień 2012 Notowana na NewConnect krakowska spółka JR INVEST działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, podała do publicznej wiadomości szacowane przychody za grudzień 2012. W omawianym okresie Grupa JR INVEST osiągnęła ponad 375 tys. PLN przychodów ze sprzedaży, co wobec ok. 207 tys. PLN osiągniętych w grudniu ubiegłego roku, stanowi ponad 81% wzrost.

- Główny czynnikiem wpływającym na odnotowany przez nas poziom sprzedaży w ubiegłym miesiącu jest to, iż klienci doceniają różnorodność naszej oferty oraz dogodne rozwiązania jakie im oferujemy, co przekłada się na pozyskanie nowych najemców - mówi January Ciszewski, prezes zarządu JR INVEST S.A.

Według szacunkowych wyliczeń, w 2012 roku Grupa JR INVEST osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie ok. 4,2 mln PLN. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego nastąpił 126% wzrost.

- Stały wzrost przychodów jest potwierdzeniem przyjętej przez nas i realizowanej strategii rozwoju Grupy JR INVEST, polegającej na przejmowaniu i modernizacji nieruchomości, a następnie na ich sprzedaży lub wynajmie. W ciągu ostatniego roku przejęliśmy kolejne podmioty, zlokalizowane w Katowicach i Zielonej Górze, które pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój Grupy i przełożą się na zwiększenie przychodów w kolejnych latach – mówi January Ciszewski.

Grupa JR INVEST w pełni zrealizowała prognozy finansowe dotyczące przychodów ze sprzedaży, opublikowane w Dokumencie Informacyjnym. Grupa prognozowała osiągnięcie przychodów na poziomie 4,15 mln PLN.

JR INVEST S.A.

es


Notowania JRINVEST
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda