Marka S.A. - zmiany w zarządzie spółki

27.09.2012 11:41  NewConnect
Marka S.A. - zmiany w zarządzie spółki Białostocka spółka pożyczkowa MARKA S.A, notowana na NewConnect i Catalyst, w związku z intensywnym rozwojem przeprowadziła zmiany personalne w składzie zarządu. Krzysztof Grabowski od dnia 24 września 2012 roku przestał pełnić funkcję członka zarządu, obejmując jednocześnie stanowisko prokurenta spółki. W związku z tą zmianą rada nadzorcza spółki powołała Jarosława Konopkę na wiceprezesa zarządu.

Decyzja zapadła w związku ze zwiększeniem zakresu obowiązków Krzysztofa Grabowskiego pełniącego równolegle stanowisko dyrektora generalnego Działu Operacyjnego. Zmiany personalne na szczeblu zarządu są efektem dynamicznego rozwoju firmy i jej planów, zakładających utrzymanie intensywnego tempa wzrostu w przyszłości.

Funkcję wiceprezesa zarządu objął Jarosław Konopka, który od czerwca 2006 roku był udziałowcem, a aktualnie jest akcjonariuszem Marka S.A. Od 1998 roku pełni funkcję Przewodniczącego rady nadzorczej Euro Hotel System Sp. z o.o., zarejestrowanej na terytorium Ukrainy i działającej w branży hotelarskiej. Od 2008 roku jest również udziałowcem Best Auto Sp. z o.o. w Lublinie, działającej w branży motoryzacyjnej jako autoryzowany dealer BMW.

- Ekspansja terytorialna i przyrost liczby nowych Klientów sprawia, że struktura organizacyjna Marka S.A. powinna elastycznie dostosowywać się do jej dynamicznego rozwoju. Wierzę, że zmiany w firmie pozwala nam jeszcze bardziej usprawnić działania Spółki i efektywnie budować wartość dla akcjonariuszy – uważa Krzysztof Jaszczuk, prezes zarządu Marka S.A. Podkreślił jednocześnie, że spółka jest na dobrej drodze do zrealizowania prognoz finansowych na 2012 r. Celem firmy jest osiągnięcie zysku netto na poziomie 4,04 mln zł netto oraz 25,65 mln zł przychodów w całym 2012 r.

Marka S.A.

es


Notowania MARKA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda