NewConnect: Bloober Team S.A. ujawnia nową produkcję - tajemnicze "Medium"

17.09.2013 21:40  NewConnect
NewConnect: Bloober Team S.A. ujawnia nową produkcję - tajemnicze "Medium" BLOOBER Team S.A., Spółka z branży gier, notowana na rynku NewConnect od czerwca 2011 r., poinformowała dzisiaj, że zakończone zostały prace pre-produkcyjne nad grą "Medium". Plany Emitenta wobec tego projektu są dość znaczące i zakładają, iż będzie to największa produkcja w całej historii Spółki.

Gra „Medium” będzie wykorzystywać unikalne rozwiązania, jak dotąd niespotykane w tej branży. Spółka rozpoczęła już prace badawcze nad technologią, której elementy znajdą zastosowanie w tym projekcie. Więcej szczegółów odnośnie gry zostanie przedstawionych przez Bloober Team S.A. jeszcze w tym roku.

„Na chwilę obecną nie ujawniamy szczegółów dotyczących projektu, ale zdecydowanie jest to najważniejszy projekt w historii Bloober Team S.A. Jego realizacja i wydanie mają na celu uzyskanie kluczowej pozycji firmy na światowych rynkach. Więcej informacji ujawnimy jeszcze w tym roku.” - mówi Piotr Babieno, Prezes Zarządu Spółki Bloober Team S.A.

W drugim kwartale tego roku Bloober Team S.A. wypracował w ujęciu jednostkowym 31 tys. zł zysku netto przy przychodach sięgających 595 tys. zł. W porównaniu z analogicznym kwartałem ub. roku, w którym strata netto była równa 35 tys. zł, a przychody ukształtowały się na poziomie 365 tys. zł, dynamika wzrostu wyniosła odpowiednio 188% oraz 62%. W ujęciu skonsolidowanym, Grupa Kapitałowa Bloober Team S.A. osiągnęła 42 tys. zł zysku netto przy przychodach wynoszących 473 tys. zł.


Bloober Team S.A

au


Notowania BLOOBER
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda