NewConnect: Dziś zadebiutowała spółka Surfland Systemy Komputerowe

05.08.2011 21:16  NewConnect
NewConnect: Dziś zadebiutowała spółka Surfland Systemy Komputerowe
5 sierpnia 2011 roku na rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie spółki Surfland SYSTEMY KOMPUTEROWE. Jest to 104 debiut w tym roku oraz 284. spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW.

Historia
Spółka Surfland – Systemy Komputerowe sp. z o.o. została zawiązana w grudniu 1997 roku. W czerwcu 2001 roku, przekształcono formę prawną spółki na Surfland Systemy Komputerowe SA
W 2004 roku rozpoczęto produkcję oprogramowania na zamówienie klienta. W tym samym roku Emitent wprowadził do oferty systemy ERP przez nawiązanie współpracy z Microsoft Business Solutions. W 2006 roku Emitent otworzył odziały w Warszawie oraz Poznaniu. W 2007 roku Emitent rozszerzył usługi w zakresie systemów ERP o system AX People. W latach 2009-2010 Emitent pozyskał dotację na realizację projektu automatyzacji usług serwisowych, poszerzył ofertę o rozwiązania nowych producentów oraz implementował system Microsoft CRM i wdrożył system do zarządzania projektami. W latach 2010-2011 Emitent uruchamia w siedzibie spółki system telefonii IP oraz prowadzi prace nad systemem automatyzacji usług serwisowych (projekt B2B).

Działalność
Emitent specjalizuje się w integracji systemów teleinformatycznych. Spółka dostarcza i wdraża zintegrowane rozwiązania informatyczne oraz systemy teleinformatyczne, które usprawniają działalność biznesową, wspierają strategiczne funkcje organizacji. Projektuje i wykonuje rozwiązania sieciowe oparte o wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie, a także świadczy usługi integracji systemowej, usługi outsourcingowe oraz serwisowe, jak również prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego. Rozwiązania te są dedykowane głównie średnim i dużym przedsiębiorstwom produkcyjnym, handlowym, logistycznym, dystrybucyjnym i z sektora telekomunikacyjnego. Istotną grupę odbiorców Emitenta stanowią instytucje samorządowe.

Papiery wartościowe wprowadzone do obrotu na NewConnect

    *
      80 000 akcji zwykłych na okaziciela serii E;
    *
      250 000 akcji zwykłych na okaziciela serii F;
    *
      475 000 akcji zwykłych na okaziciela serii G;
    *
      475 000 praw do akcji serii G.

Papiery wartościowe debiutujące na NewConnect

    * 475 000 praw do akcji serii G,

GPW

Notowania Surfland
Notowania SURFLAND-PDA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda