NewConnect: JR INVEST - kolejny miesiąc na plusie

17.09.2013 15:21  NewConnect
NewConnect: JR INVEST - kolejny miesiąc na plusie Notowana na NewConnect krakowska spółka JR INVEST działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, podała do publicznej wiadomości szacowane przychody za sierpień 2013. W omawianym okresie Grupa JR INVEST S.A. osiągnęła ponad 405 tys. zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi ok. 9% wzrost w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku.

W okresie od stycznia do sierpnia 2013 roku skonsolidowane przychody związane z wynajmem powierzchni komercyjnych wyniosły ponad 3 mln zł, co stanowi ok. 125  % przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2012 roku (ok. 2,4 mln zł). Wyższe przychody są wynikiem przejęcia w kwietniu 2012 r. spółki Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. oraz podpisania nowych umów najmu, poinformowała Spółka w oficjalnym komunikacie.

- Nie odczuwamy zmiennej sytuacji panującej na rynku, utrzymujemy najem na stałym poziomie, dlatego miesiąc po miesiącu notujemy stabilny wzrost przychodów, mówi January Ciszewski, Prezes Zarządu JR INVEST S.A.

JR INVEST S.A.

kk


Notowania JRINVEST
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda