NewConnect: Kupiec S.A. otwiera nowy oddział w Kielcach

10.05.2013 18:53  NewConnect
NewConnect: Kupiec S.A. otwiera nowy oddział w Kielcach KUPIEC S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2011 r., która działa w branży transportu, spedycji i logistyki, otworzyła w dniu 06.05.2013 r. nowy oddział w Kielcach.

Celem utworzenia nowego oddziału Spółki jest uruchomienie działu spedycji krajowej oraz zdywersyfikowanie źródeł pochodzenia zleceń transportowych. Oddział w Kielcach ma się zajmować obsługą zleceń krajowych, a także międzynarodowych w oparciu o przewoźników i zleceniodawców z regionu.

Zarząd Kupiec S.A. ocenia, że jest to posunięcie, które zwiększy obroty i konkurencyjność Spółki oraz przyczyni się do jej rozwoju i utrwalenia pozytywnego wizerunku.

„Spedycja Kupiec S.A. dotychczas nie była obecna na rynku krajowych zleceń transportowych, a przewoźnicy dopytywali się o takie kierunki. Także w związku z ostatnio podpisanym listem intencyjnym z dużą grupą kapitałową zrodziły się nowe możliwości odnośnie transportu krajowego. Zarząd, chcąc uzupełnić tę lukę, otworzył nowy oddział Spółki, który w oparciu o doświadczonych spedytorów skupi się na spedycji krajowej. Nowy oddział powinien przysporzyć dodatkowych obrotów, jak i zdywersyfikować źródła pozyskiwania zleceń transportowych.” – mówi Leszek Wróblewski, Prezes Zarządu Spółki Kupiec S.A.

W dniu 14.05.2013 r. Spółka opublikuje raport okresowy za 1 kw. 2013 r. Po uwzględnieniu wyników finansowych Emitenta za ostatnie cztery kwartały wartość wskaźnika c/wk wynosi 0,9. Natomiast wskaźnik c/z kształtuje się na poziomie 11,2.

Kupiec S.A.

az


Notowania KUPIEC
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda