NewConnect: SMS Kredyt Holding S.A. wchodzi na rynek zakupów ratalnych

16.12.2013 13:50  NewConnect
NewConnect: SMS Kredyt Holding S.A. wchodzi na rynek zakupów ratalnych Notowana na NewConnect spółka SMS Kredyt Holding S.A., zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wprowadza nowy produkt na rynek finansowania zakupów ratalnych. To efekt przyjętej strategii i długotrwałej pracy nad rozwojem oferty produktowej i sieci dystrybucji.

SMS Kredyt jest jedną z pierwszych niebankowych instytucji, która rozpoczyna udzielanie pożyczek bezpośrednio w systemie zakupów ratalnych. Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad wdrożeniem takiej pożyczki do oferty. Liczymy na duży potencjał rynku finansowania zakupów produktów i usług . W naszej ocenie może on być nawet bardziej perspektywiczny od rynku sprzedaży pożyczek gotówkowych. Produkt jest obecnie oferowany do dystrybucji naszym obecnym i nowym agentom. Mamy duże doświadczenie w agencyjnym modelu sprzedaży stąd jesteśmy przekonani, że ta forma dystrybucji sprawdzi się również na rynku zakupów ratalnych. Wciąż realizujemy strategię SMS Kredyt jako dostawcy produktów do sieci sprzedażowych – powiedział Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding SA.

Nowy produkt finansujący sprzedaż towarów i usług będzie cechował się krótkim czasem weryfikacji klienta. Spółka opracowała autorski system do obsługi sprzedaży, który będzie obsługiwał wnioski 7 dni w tygodniu dla pożyczek w kwotach od 100 PLN do 7.000 PLN, udzielanych na okres od 2 do 36 miesięcy. Spółka zależna - SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt S.K.A., podpisała już pierwszą umowę z Agentem Dystrybutorem - Wojciechem Chrzanowskim Business Consulting w zakresie organizacji i obsługi sieci placówek detalicznych oferujących  pożyczki  na zakup dóbr konsumpcyjnych i usług. W ciągu nadchodzących miesięcy planowane jest uruchomienie sprzedaży produktu pożyczka ratalna w około 1.200 sklepach na terenie całego kraju.

SMS Kredyt

au

 

Notowania SMSKREDYT
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda