NewConnect. IMS S.A. planuje wypłatę dywidendy za 2012 r.

16.01.2013 10:38  NewConnect
NewConnect. IMS S.A. planuje wypłatę dywidendy za 2012 r. Notowana na NewConnect warszawska spółka Internet Media Services (IMS), będąca liderem polskiego rynku Marketingu Sensorycznego podzieli się zyskiem za 2012 rok. Wysokość rekomendowanej przez zarząd dywidendy ma wynieść łącznie 331 tys. PLN. Strategia spółki zakłada wypłacanie co rok dywidendy Akcjonariuszom i jest jedną z nielicznych notowanych na NewConnect, które to robią.

- Jako Grupa IMS utrzymujemy stabilną pozycję rynkową i dobrą kondycję finansową, co znajduje potwierdzenie w decyzji o wypłacie dywidendy. Podjęta decyzja nie przeszkadza nam przeznaczać środków finansowych na inwestycje w rozwój Grupy oraz w realizację nowych projektów - mówi Michał Kornacki, prezes zarządu IMS S.A.

Spółka obecnie prowadzi prace nad zakończeniem dużych projektów związanych z Systemem Digital Signage Premium i Systemem Lokalizator. Zarząd deklaruje, że jako Grupa IMS będą podejmować działania, których celem jest umacnianie pozycji IMS na rynku marketingu sensorycznego przez wdrażanie kolejnych projektów i rozwój nowych produktów.

- W kolejnych latach również będziemy dążyli do tego, aby dzielić się zyskiem z naszymi Akcjonariuszami. Wysokość dywidendy w danym roku obrotowym będzie uzależniona od potrzeb inwestycyjnych i bieżącej sytuacji finansowej Spółki - dodaje Michał Kornacki, prezes zarządu IMS S.A.

Ostateczną decyzję odnośnie podziału zysku netto Grupy IMS za 2012 rok podejmie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.

Grupa IMS

es


Notowania IMS
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda